Γ’ ΕθνικήΠρεμιέρα με Π.Ο Φήκης για την Αναγέννηση – Το πρόγραμμα της ομάδας στη Γ΄Εθνική

https://regista.gr/wp-content/uploads/2020/08/anagennisi_karditsas_regista.jpg

Πραγματοποιήθηκε το πρωί της Τρίτης η κλήρωση του πρωταθλήματος των ομίλων της Γ΄Εθνικής.

Η Αναγέννηση Καρδίτσας θα λάβει μέρος στον 3ο όμιλο, ο οποίος αποτελείται από 15 ομάδες, με τη σέντρα του πρωταθλήματος να ορίζεται στις 11 Οκτωβρίου. Αναλυτικά το πρόγραμμα της ΑΣΑ:

1η αγωνιστική

Αναγέννηση Καρδίτσας -Π.Ο. Φήκης

2η αγωνιστική

Π.Ο. Ελασσόνας – Αναγέννηση Καρδίτσας

3η αγωνιστική

Ατρόμητος Παλαμά – Αναγέννηση Καρδίτσας

4η αγωνιστική

Αναγέννηση Καρδίτσας – Αετός Μακρυχωρίου

5η αγωνιστική

Μακεδονικός Φούφα – Αναγέννηση Καρδίτσας

6η αγωνιστική

Αναγέννηση Καρδίτσας – Οικονόμος Τσαριτσάνης

7η αγωνιστική

Α.Ο. Σελλάνων – Αναγέννηση Καρδίτσας

8η αγωνιστική

Αναγέννηση Καρδίτσας – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου

9η αγωνιστική

ΡΕΠΟ

10η αγωνιστική

Αναγέννηση Καρδίτσας – Δίας Δίου

11η αγωνιστική

Αναγέννηση Καρδίτσας – Κοζάνη

12η αγωνιστική

Α.Σ. Μετέωρα – Αναγέννηση Καρδίτσας

13η αγωνιστική

Αναγέννηση Καρδίτσας – Ερμής Αμυνταίου

14η αγωνιστική

Α.Ε. Καρίτσας – Αναγέννηση Καρδίτσας

15η αγωνιστική

Αναγέννηση Καρδίτσας – Ηρακλής Λάρισας

16η αγωνιστική

Π.Ο. Φήκης – Αναγέννηση Καρδίτσας

17η αγωνιστική

Αναγέννηση Καρδίτσας – Π.Ο. Ελασσόνας

18η αγωνιστική

Αναγέννηση Καρδίτσας – Ατρόμητος Παλαμά

19η αγωνιστική

Αετός Μακρυχωρίου – Αναγέννηση Καρδίτσας

20η αγωνιστική

Αναγέννηση Καρδίτσας – Μακεδονικός Φούφα

21η αγωνιστική

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Αναγέννηση Καρδίτσας

22η αγωνιστική

Αναγέννηση Καρδίτσας – Α.Ο. Σελλάνων

23η αγωνιστική

Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – Αναγέννηση Καρδίτσας

24η αγωνιστική

ΡΕΠΟ

25η αγωνιστική

Δίας Δίου – Αναγέννηση Καρδίτσας

26η αγωνιστική

Κοζάνη – Αναγέννηση Καρδίτσας

27η αγωνιστική

Αναγέννηση Καρδίτσας – Α.Σ. Μετέωρα

28η αγωνιστική

Ερμής Αμυνταίου – Αναγέννηση Καρδίτσας

29η αγωνιστική

Αναγέννηση Καρδίτσας – Α.Ε. Καρίτσας

30η αγωνιστική

Ηρακλής Λάρισας – Αναγέννηση Καρδίτσας

Κοινοποιήστε το: