ΕΠΣ Θεσσαλίας: Οι κλήσεις των Μεικτών Κ15 & Κ17

AURA TEO
red nose1

Την Δευτέρα 4/4/2022 στο ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ θα πραγματοποιηθούν οι προπονήσεις των Μικτών ομάδων.

Για την Κ15 ώρα προσέλευσης 18:30 , ώρα έναρξης 18:45. Για την Κ17 ώρα προσέλευσης 19:45 , ώρα έναρξης 20:00. Ο κάθε αθλητής θα πρέπει να έχει υποβληθεί σε self test (Σχολείου) την Δευτέρα το μεσημέρι και να προσκομίσει την αντίστοιχη εκτυπωμένη βεβαίωση, εκτός αν προσκομίσει σε ισχύ πιστοποιητικό νόσησης ή εμβολιασμού.

Σε καμία περίπτωση δεν θα μπορεί να λάβει μέρος στην προπόνηση αθλητής που δεν θα διαθέτει κάποιο από τα παραπάνω έγγραφα. Σε περίπτωση που αθλητής δεν δύναται να παρεβρεθεί στην προπόνηση οφείλει να ενημερώσει στην Γραμματεία της Ένωσης την Δευτέρα το πρωί (24210-27147).

Επίσης καλούνται οι ποδοσφαιριστές που δεν έχουν παραδώσει το αθλητικό υλικό της αποστολής αγώνων να το έχουν μαζί τους στην προπόνηση.

Ο Ενωσιακός προπονητής των Μικτών ομάδων κ. ΜΑΝΔΑΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ καλεί τους παρακάτω ποδοσφαιριστές :

Κ15 (2007-2008)

  1. ΚΟΚΚΟΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ (ΝΕΟΙ ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ)
  2. ΤΖΕΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β.)
  3. ΣΟΥΡΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΠΥΡΑΣΟΣ)
  4. ΠΑΝΑΓΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  5. ΘΩΜΑΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΑΘΛΟΣ)
  6. ΜΠΕΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΝΕΟΙ ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ)
  7. ΡΑΪΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  8. ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  9. ΜΠΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  10. ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  11. ΤΣΙΑΤΣΙΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ (ΑΘΛΟΣ)
  12. ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  13. ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΠΥΡΑΣΟΣ)
  14. ΤΣΙΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΠΥΡΑΣΟΣ)
  15. ΠΑΠΠΑΣ ΘΕΟΚΛΗΤΟΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  16. ΓΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΠΥΡΑΣΟΣ)
  17. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ)
  18. ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΧΛΟΗ)
  19. ΒΕΛΕΤΖΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  20. ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  21. ΤΟΥΛΓΑΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  22. ΚΑΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΝΕΟΙ ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ)
  23. ΝΤΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ)
  24. ΚΟΚΚΩΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  25. ΠΛΙΑΚΟΣΤΑΘΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ (ΝΕΟΙ ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ)
  26. ΓΛΑΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ)
  27. ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  28. ΣΙΑΦΑΡΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΝΕΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΝΙΚΗΣ)

Κ17 (2005-2006)

  1. ΔΑΜΑΣΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΝΕΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΝΙΚΗΣ)
  2. ΚΟΝΤΟΒΑΣ (ΝΕΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΝΙΚΗΣ)
  3. ΚΟΥΤΣΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ)
  4. ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ (ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ)
  5. ΒΑΡΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ (ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ)
  6. ΧΑΣΑΠΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΡΗΓΑΣ Φ.)
  7. ΣΤΑΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΝΕΟΙ ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ)
  8. ΛΥΚΟΥΡΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  9. ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΜΑΡΚΟΣ (ΝΕΟΙ ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ)
  10. ΤΙΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ (ΑΘΛΟΣ)
  11. ΝΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΡΗΓΑΣ Φ.)
  12. ΓΚΟΥΓΚΟΥΛΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  13. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ)
  14. ΚΑΦΕΤΖΗ ΛΕΟΝΑΡΝΤΟ (ΝΕΟΙ ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ)
  15. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ)
  16. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ)
  17. ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ)
  18. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ (ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ)
  19. ΝΙΚΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ)
  20. ΚΑΝΟΥΤΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΝΕΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΝΙΚΗΣ)
  21. ΓΕΩΡΓΙΤΖΙΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ (ΝΕΟΙ ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ)
  22. ΜΑΚΡΟΝΑΣΙΟΣ ΔΗΜΟΣ (ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ)
  23. ΜΠΡΑΤΣΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  24. ΠΑΠΑΔΑΝΙΗΛ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΡΗΓΑΣ Φ.)
  25. ΜΑΛΛΙΑΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΝΕΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΝΙΚΗΣ)
  26. ΚΟΠΑΝΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ (ΝΕΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΝΙΚΗΣ)

Δείτε επίσης:

ΑΟ Τρίκαλα: Φώναξε “παρών” και ζήτησε στήριξη ο Χρήστος Γιαλιάς!

Super League: Τα αποτελέσματα, η βαθμολογία και η επόμενη αγωνιστική των πλέι οφ

Αμανατίδης: «Εκτός από τον Πανσερραϊκό είχαμε να αντιμετωπίσουμε και τον διαιτητή!»

Μοίρασε το άρθρο
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber για να ενημερώνεστε πρώτοι για όλα τα αθλητικά νέα της Θεσσαλίας! ΚΛΙΚ ΕΔΩ

Ακολουθήστε το Regista.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις.

Related Posts