Super League 2: Το αναλυτικό πρόγραμμα και οι μεταδόσεις μέχρι το φινάλε της σεζόν

AURA TEO
red nose1

Δείτε το αναλυτικό πρόγραμμα και τις μεταδόσεις της Super League 2 μέχρι το φινάλε της σεζόν.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

Super League 2: Το πρόγραμμα της 30ης αγωνιστικής

 31η αγωνιστική
 Τετάρτη 13/04/22 15:00

Βόρειος όμιλος

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΤΡΙΚΑΛΑ
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΕΛ
ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΚΑΒΑΛΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β
ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ – ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΞΑΝΘΗ – ΗΡΑΚΛΗΣ
ΠΙΕΡΙΚΟΣ – ΒΕΡΟΙΑ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ
ΡΕΠΟ: ΠΑΟΚ Β

Νότιος όμιλος
Τετάρτη 13/04/22

15:30 ΕΡΤ 3 ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
15:00 ΑΕΚ Β – ΡΟΔΟΣ
15:00 ΔΙΑΓΟΡΑΣ – ΖΑΚΥΝΘΟΣ
15:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ – ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
15:00 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ
15:00 ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ ΑΡΤΑΣ – ΑΙΓΑΛΕΩ
15:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Β – ΗΡΟΔΟΤΟΣ
15:00 ΚΗΦΙΣΙΑ – ΕΠΙΣΚΟΠΗ
ΡΕΠΟ: ΧΑΝΙΑ

32 αγωνιστική

Bόρειος όμιλος

Σάββατο 16/04/22 14:45

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β – ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΤΡΙΚΑΛΑ – ΠΑΟΚ Β

Κυριακή 17/04/22

14:45 ΕΡΤ 3 ΒΕΡΟΙΑ – ΞΑΝΘΗ
14:45 ΑΕΛ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
14:45 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ – ΠΙΕΡΙΚΟΣ
14:45 ΗΡΑΚΛΗΣ – ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ
14:45 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΚΑΒΑΛΑ
14:45 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΡΕΠΟ: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

Νότιος όμιλος

Σάββατο 16/04/22

14:45 ΕΡΤ 3ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Β
14:45 ΕΠΙΣΚΟΠΗ – ΑΕΚ Β
17:00 ΕΡΤ 3ΑΙΓΑΛΕΩ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

Κυριακή 17/04/22

14:45 ΡΟΔΟΣ – ΚΑΛΑΜΑΤΑ
14:45 ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ ΑΡΤΑΣ
14:45 EΡT SPORTS ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ
14:45 ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ
14:45 ΖΑΚΥΝΘΟΣ – ΧΑΝΙΑ
ΡΕΠΟ: ΚΗΦΙΣΙΑ

33η αγωνιστική

Βόρειος όμιλος

ΤΕΤΑΡΤΗ 27/04/22
ΠΑΟΚ Β’ – ΑΕΛ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ -ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β΄
ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
Α.Ο ΚΑΒΑΛΑ – ΠΟΤ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ – ΝΠΣ ΒΕΡΟΙΑ
Α.Ο ΞΑΝΘΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ
ΠΙΕΡΙΚΟΣ – ΑΝΑΓ.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΡΕΠΟ: Α.Ο ΤΡΙΚΑΛΑ

Νότιος όμιλος

ΤΕΤΑΡΤΗ 27/04/22

ΧΑΝΙΑ – Ο.Φ.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ-ΑΙΓΑΛΕΩ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ ΑΡΤΑΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Β’- ΡΟΔΟΣ
ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΕΠΙΣΚΟΠΗ
ΑΕΚ Β’- ΚΗΦΙΣΙΑ
ΡΕΠΟ: ΑΠΣ ΖΑΚΥΝΘΟΣ

34η αγωνιστική

Βόρειος όμιλος

ΚΥΡΙΑΚΗ 01/05/22
ΑΝΑΓ.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – Α.Ο ΞΑΝΘΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ- ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ
Ν.Π.Σ ΒΕΡΟΙΑ – Α.Ο ΚΑΒΑΛΑ
ΠΟΤ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β’- ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΠΑΟΚ Β’
Α.Ε.Λ – Α.Ο ΤΡΙΚΑΛΑ
ΡΕΠΟ: ΠΙΕΡΙΚΟΣ

Νότιος όμιλος
ΚΥΡΙΑΚΗ 01/05/22
ΚΗΦΙΣΙΑ – ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΕΠΙΣΚΟΠΗ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Β’
ΡΟΔΟΣ – ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ ΑΡΤΑΣ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΠΑΣΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ
ΑΙΓΑΛΕΩ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΧΑΝΙΑ
Ο.Φ.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ – ΑΠΣ ΖΑΚΥΝΘΟΣ
ΡΕΠΟ: ΑΕΚ Β

*Την 33η και την 34η αγωνιστική όλες οι αναμετρήσεις θα διεξαχθούν στις 15:30.

Δείτε επίσης:

Γ’ Εθνική: Αυτές είναι οι ομάδες στα μπαράζ ανόδου στη Super League 2 – Η μοναδική εκκρεμότητα

Αμανατίδης: «Ο κόσμος μπορεί να παρασυρθεί από λάθος εκτιμήσεις και κρίσεις!»

Κουγιάς: «Θα κυνηγήσουμε την άνοδο – Τι γίνεται ρε παιδιά στην Καρδίτσα;»

Γ’ Εθνική: Αυτή είναι η πρωταθλήτρια του 2ου ομίλου μετά από απίστευτο θρίλερ!

Μοίρασε το άρθρο
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber για να ενημερώνεστε πρώτοι για όλα τα αθλητικά νέα της Θεσσαλίας! ΚΛΙΚ ΕΔΩ

Ακολουθήστε το Regista.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις.

Related Posts