Φιλικά με Νίκη Βόλου για τις Μικτές της ΕΠΣΘ – Οι κλήσεις Κ15 & Κ17

Την Μεγάλη Δευτέρα οι προπονήσεις των Μικτών ομάδων αναβάλλονται λόγω της Γενικής Συνέλευσης της ΕΠΣΘ.

Την Μεγάλη Τετάρτη 20/4/2022 στο γήπεδο ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ θα πραγματοποιηθούν φιλικοί αγώνες των Μικτών ομάδων της Ένωσης με ομάδες της ΝΙΚΗΣ ΒΟΛΟΥ.

Για την Κ15 ώρα προσέλευσης 16:15 , ώρα έναρξης 17:00

Για την Κ17 ώρα προσέλευσης 17:45 , ώρα έναρξης 18:30

Ο κάθε αθλητής θα πρέπει να έχει υποβληθεί σε self test την Δευτέρα το μεσημέρι και να προσκομίσει την αντίστοιχη εκτυπωμένη βεβαίωση, εκτός αν προσκομίσει σε ισχύ πιστοποιητικό νόσησης ή εμβολιασμού.

Σε καμία περίπτωση δεν θα μπορεί να λάβει μέρος στο φιλικό αθλητής που δεν θα διαθέτει κάποιο από τα παραπάνω έγγραφα.

Ο Ενωσιακός προπονητής των Μικτών ομάδων κ. ΜΑΝΔΑΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ καλεί τους παρακάτω ποδοσφαιριστές :

Κ15 (2007-2008)

  1. ΚΟΚΚΟΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ (ΝΕΟΙ ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ)
  2. ΤΖΕΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β.)
  3. ΠΑΝΑΓΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  4. ΘΩΜΑΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΑΘΛΟΣ)
  5. ΜΠΕΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΝΕΟΙ ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ)
  6. ΡΑΪΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  7. ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  8. ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  9. ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  10. ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΠΥΡΑΣΟΣ)
  11. ΠΑΠΠΑΣ ΘΕΟΚΛΗΤΟΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  12. ΓΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΠΥΡΑΣΟΣ)
  13. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ)
  14. ΒΕΛΕΤΖΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  15. ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  16. ΤΟΥΛΓΑΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  17. ΚΟΚΚΩΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  18. ΠΛΙΑΚΟΣΤΑΘΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ (ΝΕΟΙ ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ)
  19. ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  20. ΣΙΑΦΑΡΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΝΕΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΝΙΚΗΣ)

Κ17 (2005-2006)

  1. ΔΑΜΑΣΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΝΕΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΝΙΚΗΣ)
  2. ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ (ΤΟΞΟΤΗΣ)
  3. ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ (ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ)
  4. ΒΑΡΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ (ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ)
  5. ΧΑΣΑΠΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΡΗΓΑΣ Φ.)
  6. ΣΤΑΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΝΕΟΙ ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ)
  7. ΛΥΚΟΥΡΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  8. ΤΙΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ (ΑΘΛΟΣ)
  9. ΝΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΡΗΓΑΣ Φ.)
  10. ΓΚΟΥΓΚΟΥΛΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  11. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ)
  12. ΚΑΦΕΤΖΗ ΛΕΟΝΑΡΝΤΟ (ΝΕΟΙ ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ)
  13. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ)
  14. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ)
  15. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ (ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ)
  16. ΝΙΚΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ)
  17. ΚΑΝΟΥΤΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΝΕΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΝΙΚΗΣ)
  18. ΓΕΩΡΓΙΤΖΙΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ (ΝΕΟΙ ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ)
  19. ΜΑΚΡΟΝΑΣΙΟΣ ΔΗΜΟΣ (ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ)
  20. ΚΟΠΑΝΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ (ΝΕΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΝΙΚΗΣ)

ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

Οριστικό: – 6 σε ομάδα της Super League 2!

Ο κύβος ερρίφθη: Νέος πρόεδρος της ΕΠΟ ο Τάκης Μπαλτάκος!

Βόλος: Σε ομάδα έκπληξη ο Ορόζ!

Μοίρασε το άρθρο
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber για να ενημερώνεστε πρώτοι για όλα τα αθλητικά νέα της Θεσσαλίας! ΚΛΙΚ ΕΔΩ

Related Posts