Γ’ ΕθνικήΤο πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΛ (24-25/10)

https://regista.gr/wp-content/uploads/2020/09/epsl.jpg

Συνεχίζεται αυτό το σαββατοκύριακο η δράση στα πρωταθλήματα της ΕΠΣ Λάρισας. Αναλυτικά:

Α’ Ερασιτεχνική – 5η αγωνιστική

Κυριακή 25/10/2020 και ώρα 15:00

Τύρναβος 2005 – Αστραπή Νέας Πολιτείας  0 – 3 (α.α.)

Δήμητρα Γιάννουλης  – Αχιλλέας Φαρσάλων

ΠΑΟΛ Αβέρωφ – Δωτιέας Αγιάς

Δόξα Αργυροπουλίου – Σμόλικας Φαλάνης   ΑΝΑΒΟΛΗ

ΑΣ Βορειοηπειρωτών “Ο Πύρρος” – ΑΟ Μαυροβουνίου

Φαλανιακός – ΑΕ Κιλελέρ

Παναγροτικός Νίκαιας – Δόξα Βλαχογιαννίου

Ολυμπιακός Αμπελιάς – Όλυμπος Γόννων

Δαμασιακός – Αμπελωνιακός

Α1′ Ερασιτεχνική – 4η αγωνιστική (1ος όμιλος)

Κυριακή 25/10/2020 και ώρα 15:00

Λαρισαϊκός – Νεάπολη Λάρισας

Ηρακλής Πλατανουλίων – Δόξα Βαλανίδας

Προοδευτική Βερδικούσσας – Ακαδημία Τυρνάβου

Κεραυνός Δένδρων – Αναγέννηση Ευαγγελισμού

Ιπποκράτης – Ατρόμητος Δασοχωρίου

Ροδιακός – Κεραυνός Δρυμού

 

Α1′ Ερασιτεχνική – 4η αγωνιστική (2ος όμιλος)

Σάββατο 24/10/2020 και ώρα 16:00

Δάφνη Γλαύκης – Κίσσαβος Συκουρίου

Αναγέννηση Καλοχωρίου – Φιλοκτήτης Μελιβοίας

ΑΣ Όλυμπος Αιγάνης – Προμηθέας ΑΕ Λάρισας

Ηρακλής Χάλκης – Απόλλων Γαλήνης 2016

Αστήρ Μελισσοχωρίου – Αναγέννηση Πυργετού 2016

Χείμαρρος Μαρμαρίνης – Πανιώνιος Νέας Σμύρνης

 

Α1 Ερασιτεχνική – 4η αγωνιστική (3ος όμιλος)

Σάββατο 24/10/2020 και ώρα 16:00

ΑΕ Βουναίνων – Δόξα Ραχούλας 0 – 3 (α.α.)

Αναγέννηση Φαρσάλων – Πελασγιώτις Λάρισας ΑΝΑΒΟΛΗ

Δόξα Υπέρειας – Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων

Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων – Ανθούπολη

ΑΕ Μάνδρας 2016 – ΑΟ Ελευθερών

Φορτούνα Κουτσοχέρου – ΑΟ Ναρθακίου

 

Β’ Ερασιτεχνική – 2η αγωνιστική (1ος όμιλος)

Σάββατο 24/10/2020 και ώρα 15:00

Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου – Μαρίνος Αντύπας

ΣΦ Λάρισα ’88 – Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση

ΑΟ Συκέας – Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας

11:30 Μύτικας Καλυβίων – Όλυμπος Καρυάς

 

Β’ Ερασιτεχνική – 3η αγωνιστική (2ος όμιλος)

Σάββατο 24/10/2020 και ώρα 16:00

Αστήρ Ν. Περιβολίου – Θύελλα Ελάτειας

Προοδευτική Ανάβρας – Θερμαϊκός Στομίου

Ομόνοια Λάρισας – Δόξα Ομορφοχωρίου

ΑΟ Αμπελοκήπων – Αετός Αετολόφου

 

Β’ Ερασιτεχνική – 2η αγωνιστική (3ος όμιλος)

Σάββατο 24/10/2020 και ώρα 16:00

Θύελλα Βασιλή – Ακαδημία Αχιλλέως Φαρσάλων ΑΝΑΒΟΛΗ

Μυραϊκός – Νίκη Κρήνης

Μαχητής Τερψιθέας – Διογένης Λάρισας

25/10 και ώρα 15:00 Αναγέννηση Ζαπείου – Τοξότης Λάρισας

Κοινοποιήστε το:
Θες να μαθαίνεις πρώτος όλα τα νεα απο το regista;
facebook Κάνε like στη σελίδα του regista στο Facebook
instagram Ακολούθησε το regista στο Instagram
youtube Κάνε εγγραφή στο κανάλι του regista στο Youtube