Πρόγραμμα TV: Οι αθλητικές μεταδόσεις 15/11

AURA TEO
red nose1

O κρίσιμος εκτός έδρας αγώνας της Εθνικής Ελλάδος στη Μολδαβία για το Nations League, τα υπόλοιπα ματς στην Ευρώπη και η μάχη του Τσιτσιπά κόντρα στον Τιμ ξεχωρίζουν στο σημερινό πρόγραμμα:

Αναλυτικά οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας:

11:00 COSMOTE SPORT 9 HD Εβάν Φερνές – Ράιαν Πένιστον Lyttos Beach ITF World Tour 2020 Τένις

11:45 COSMOTE SPORT 7 HD Αγώνας Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana Moto3

11:50 ΕΡΤ Sports HD, COSMOTE SPORT 5 HD Τουρκικό Γκραν Πρι Αγώνας Formula 1

12:00 COSMOTE SPORT 9 HD Lyttos Beach ITF World Tour 2020 Τελικός Απλού Ανδρών Τένις

13:05 COSMOTE SPORT 7 HD Αγώνας Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana Moto2

13:30 COSMOTE SPORT 4 HD Μπασκόνια – Ομπραντόιρο ACB Liga Endessa Μπάσκετ

14:30 COSMOTE SPORT 8 HD Φούσε Βερολίνου – Φλένσμπουργκ Liqui Moly Bundesliga Χάντμπολ

14:30 COSMOTE SPORT 7 HD Αγώνας Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana MotoGP

16:00 COSMOTE SPORT 6 HD Ντόμινικ Τιμ – Στέφανος Τσιτσιπάς Nitto ATP Finals 2020 – Λονδίνο Τένις

16:00 COSMOTE SPORT 3 HD Βόρεια Μακεδονία – Εσθονία UEFA Nations League  Ποδόσφαιρο

16:00 COSMOTE SPORT 2 HD Σλοβακία – Σκωτία UEFA Nations League Ποδόσφαιρο

17:00 ΕΡΤ Sports HD Περιστέρι – Μεσολόγγι Basket League Μπάσκετ

19:00 COSMOTE SPORT 9 HD Αναντολού Εφές – Μπελεντίγεσι Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ

19:00 COSMOTE SPORT 8 HD Τουρκία – Ρωσία UEFA Nations League Ποδόσφαιρο

19:00 COSMOTE SPORT 7 HD Αλβανία – ΚαζακστάνUEFA Nations League  Ποδόσφαιρο

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Ουαλία – Ιρλανδία UEFA Nations League Ποδόσφαιρο

19:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ολλανδία – Βοσνία-Ερζεγοβίνη UEFA Nations League Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 4 HD Τενερίφη – Γκραν Κανάρια ACB Liga Endessa Μπάσκετ

21:45 COSMOTE SPORT 5 HD Δανία – Ισλανδία  UEFA Nations League Ποδόσφαιρο

21:45 COSMOTE SPORT 4 HD Σλοβενία – Κόσοβο UEFA Nations League Ποδόσφαιρο

21:45 COSMOTE SPORT 9 HD Ρουμανία – Νορβηγία UEFA Nations League Ποδόσφαιρο

21:45 COSMOTE SPORT 8 HD Ουγγαρία – Σερβία UEFA Nations League Ποδόσφαιρο

21:45 COSMOTE SPORT 7 HD Αυστρία – Βόρεια Ιρλανδία UEFA Nations League  Ποδόσφαιρο

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD   Ιταλία – Πολωνία UEFA Nations League  Ποδόσφαιρο

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Βέλγιο – Αγγλία UEFA Nations League Ποδόσφαιρο

21:45 OPEN TV, COSMOTE SPORT 1 HD Μολδαβία – Ελλάδα UEFA Nations League Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 6 HD Ραφαέλ Ναδάλ – Αντρέι Ρούμπλεφ Nitto ATP Finals 2020 – Λονδίνο Τένις

Μοίρασε το άρθρο
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber για να ενημερώνεστε πρώτοι για όλα τα αθλητικά νέα της Θεσσαλίας! ΚΛΙΚ ΕΔΩ

Ακολουθήστε το Regista.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις.

Related Posts