Regista +Πρόγραμμα TV: Οι αθλητικές μεταδόσεις της Κυριακής 4/4

https://regista.gr/wp-content/uploads/2021/01/tv-1.jpg

Τα παιχνίδια της 2ης αγωνιστικής των πλέι οφ της Super League, τα ματς της Super League 2 αλλά και οι αναμετρήσεις από τα κορυφαία ευρωπαϊκά πρωταθλήματα ποδοσφαίρου, ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Αναλυτικά οι επιλογές της Κυριακής:

13:15 Novasports 2HD Φέγενορντ – Φορτούνα Σιτάρντ Πρωτάθλημα Ολλανδίας Ποδόσφαιρο

13:30 COSMOTE SPORT 4 HD Ανδόρα – Μπασκόνια ACB Liga Endesa Μπάσκετ

14:00 Eurosport 2 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ρωσία Τελικός 55κ. (Ανδρών) Άρση Βαρών

14:00 COSMOTE SPORT 1 HD Σαουθάμπτον – Μπέρνλι Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

14:30 COSMOTE SPORT 9 HD Ντάρμσταντ – Φορτούνα Ντίσελντορφ Bundesliga 2 Ποδόσφαιρο

14:30 COSMOTE SPORT 8 HD Ανόβερο – Αμβούργο Bundesliga 2 Ποδόσφαιρο

14:30 COSMOTE SPORT 6 HD Μαγδεβούργο – Φλένσμπουργκ Liqui Moly Bundesliga Χάντμπολ

14:35 COSMOTE SPORT 7 HD Moto3 2021 TISSOT Grand Prix of Doha – Προθέρμανση

14:45 ΕΡΤ3 ΟΦ Ιεράπετρα – Λεβαδειακός Super League 2 Ποδόσφαιρο

14:45 ΕΡΤ Sports 1 Παναχαϊκή – Δόξα Δράμας Super League 2 Ποδόσφαιρο

14:45 ΕΡΤ Sports 2 Απόλλων Λάρισας – Ιωνικός Super League 2 Ποδόσφαιρο

15:00 COSMOTE SPORT 2 HD Αλαβές – Θέλτα Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

15:00 Novasports 1HD Παναθηναϊκός – ΠΑΟΚ Super League Ποδόσφαιρο

15:05 COSMOTE SPORT 7 HD Moto2 2021 TISSOT Grand Prix of Doha – Προθέρμανση

15:30 Novasports 3HD Αϊντχόφεν – Χεράκλες Πρωτάθλημα Ολλανδίας Ποδόσφαιρο

15:35 COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP 2021 TISSOT Grand Prix of Doha – Προθέρμανση

16:05 COSMOTE SPORT 1 HD Νιουκάστλ – Τότεναμ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Στουτγκάρδη – Βέρντερ Βρέμης Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:45 COSMOTE SPORT 7 HD Moto3 2021 TISSOT Grand Prix of Doha – Αγώνας

17:00 Eurosport 2 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ρωσία Τελικός 55κ. (Γυναικών) Άρση Βαρών

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD Έλτσε – Μπέτις Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

17:15 Novasports 2HD Άρης – Αστέρας Τρίπολης Super League Ποδόσφαιρο

17:30 COSMOTE SPORT 9 HD Φενέρμπαχτσε – Καρσίγιακα Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ

17:45 Eurosport 1 Γύρος Φλάνδρας | Γυναίκες Ποδηλασία

17:45 Novasports 3HD Χερενφέιν – Αγιαξ Πρωτάθλημα Ολλανδίας Ποδόσφαιρο

18:05 Novasports 4HD Νιμ – Σεντ Ετιέν Πρωτάθλημα Γαλλίας Ποδόσφαιρο

18:05 COSMOTE SPORT 7 HD Moto2 2021 TISSOT Grand Prix of Doha – Αγώνας

18:30 COSMOTE SPORT 1 HD Άστον Βίλα – Φούλαμ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Ουνιόν Βερολίνου – Χέρτα Βερολίνου Bundesliga Ποδόσφαιρο

19:00 COSMOTE SPORT 8 HD Ροστόφ – Σπαρτάκ Μόσχας Ρωσικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 8 HD Μπούργκος – Μπαρτσελόνα ACB Liga Endesa Μπάσκετ

19:30 COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP 2021 TISSOT Grand Prix of Doha – Αγώνας

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Κάντιθ – Βαλένθια Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 1HD ΑΕΚ – Ολυμπιακός Super League Ποδόσφαιρο

20:00 Eurosport 1 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ρωσία Τελικός 61κ. (Ανδρών) Άρση Βαρών

20:00 COSMOTE SPORT 9 HD Μπούρσασπορ – Αναντολού Εφές Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ

20:00 COSMOTE SPORT 6 HD Γιανίκ Σίνερ – Χούμπερτ Χούρκατς Miami Open Τένις

20:00 ΕΡΤ3 Περιστέρι – Προμηθέας Πάτρας Basket League Μπάσκετ

21:00 COSMOTE SPORT 4 HD Σικάγο Μπουλς – Μπρούκλιν Νετς NBA Μπάσκετ

21:05 Novasports 3HD Μακάμπι Τελ Αβίβ – Βιλερμπάν EuroLeague Μπάσκετ

21:30 Eurosport 2 PGA Tour Τέξας Όπεν Γκολφ

21:30 COSMOTE SPORT 1 HD Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Μπράιτον Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 2HD Μαρσέιγ – Ντιζόν Πρωτάθλημα Γαλλίας Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 8 HD Φαμαλικάο – Πάσος Φερέιρα Πρωτάθλημα Πορτογαλίας Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Σεβίλλη – Ατλέτικο Μαδρίτης Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

22:30 COSMOTE SPORT 4 HD Λος Άντζελες Κλίπερς – Λος Άντζελες Λέικερς NBA Μπάσκετ

Κοινοποιήστε το:
Θες να μαθαίνεις πρώτος όλα τα νεα απο το regista;
facebook Κάνε like στη σελίδα του regista στο Facebook
instagram Ακολούθησε το regista στο Instagram
youtube Κάνε εγγραφή στο κανάλι του regista στο Youtube

Acio e Banner 1

Σχετικές Αναρτήσεις