Regista +Πρόγραμμα TV: Οι αθλητικές μεταδόσεις του Σαββάτου 20/3

https://regista.gr/wp-content/uploads/2021/01/tv-1.jpg

Πρεμιέρα στα πλέι άουτ, δύο ματς για τη Super League 2 και αναμετρήσεις από τα κορυφαία πρωταθλήματα ποδοσφαίρου της Ευρώπης, ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα:

14:00 COSMOTE SPORT 9 HD Άουε – Σάντχαουζεν Bundesliga 2 Ποδόσφαιρο

14:00 COSMOTE SPORT 8 HD Αμβούργο – Χάιντενχαϊμ Bundesliga 2 Ποδόσφαιρο

14:15 COSMOTE SPORT 4 HD Μπεσίκτας – Νταρουσάφακα Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ

14:15 COSMOTE SPORT 7 HD Μπόρνμουθ – Σαουθάμπτον FA Cup Ποδόσφαιρο

14:45 ΕΡΤ3 Εργοτέλης – Α.Ε. Καραϊσκάκης Super League 2 Ποδόσφαιρο

15:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μπιλμπάο – Έιμπαρ Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

15:00 Novasports 1HD Απόλλων Σμύρνης – ΑΕΛ Super League Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 5 HD Κολωνία – Ντόρτμουντ Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 9 HD Βέρντερ Βρέμης – Βόλφσμπουργκ Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Ουνιόν Βερολίνου Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Μπάγερν Μονάχου – Στουτγκάρδη Bundesliga Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 6 HD Λόιντ Χάρις – Ασλάν Καράτσεφ ATP 500 Ακαπούλκο Τένις

17:00 ΕΡΤ Sports 1 Μεσολόγγι – Λαύριο Basket League Μπάσκετ

17:00 ΕΡΤ3 ΑΕΚ – Ηρακλής Basket League Μπάσκετ

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD Θέλτα – Ρεάλ Μαδρίτης Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

17:15 Novasports 1HD Βόλος – ΟΦΗ Super League Ποδόσφαιρο

17:30 COSMOTE SPORT 7 HD Σάντα Κλάρα – Τοντέλα Πρωτάθλημα Πορτογαλίας Ποδόσφαιρο

18:15 COSMOTE SPORT 4 HD Georgetown Hoyas – Colorado Buffaloes NCAA 2 Μπάσκετ

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Σάλκε – Γκλάντμπαχ Bundesliga Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Έβερτον – Μάντσεστερ Σίτι FA Cup Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Ουέσκα – Οσασούνα Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 3HD Παναιτωλικός – Λαμία Super League Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 1HD ΠΑΣ Γιάννινα – Ατρόμητος Super League Ποδόσφαιρο

20:00 COSMOTE SPORT 8 HD Πορτιμονένσε – Πόρτο Πρωτάθλημα Πορτογαλίας Ποδόσφαιρο

20:00 ΕΡΤ3 Άρης – ΠΑΟΚ Basket League Μπάσκετ

21:30 COSMOTE SPORT 4 HD Λος Άντζελες Λέικερς – Ατλάντα Χοκς NBA Μπάσκετ

21:45 COSMOTE SPORT 7 HD Σαραγόσα – Εστουντιάντες ACB Liga Endesa Μπάσκετ

22:00 COSMOTE SPORT 3 HD Μπράιτον – Νιουκάστλ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Βαγιαδολίδ – Σεβίλλη Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

22:30 COSMOTE SPORT 8 HD Σπόρτινγκ Λισαβόνας – Βιτόρια Γκιμαράες Πρωτάθλημα Πορτογαλίας Ποδόσφαιρο

Κοινοποιήστε το:
Θες να μαθαίνεις πρώτος όλα τα νεα απο το regista;
facebook Κάνε like στη σελίδα του regista στο Facebook
instagram Ακολούθησε το regista στο Instagram
youtube Κάνε εγγραφή στο κανάλι του regista στο Youtube

Acio e Banner 1

Σχετικές Αναρτήσεις