Regista +Πρόγραμμα TV: Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας 12/12

https://regista.gr/wp-content/uploads/2020/10/PROGRAMMA-TV.jpg

Super League, Basket League και πλούσια δράση σε όλη την Ευρώπη περιλαμβάνει το πρόγραμμα των μεταδόσεων του Σαββάτου.

Αναλυτικά οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας:

Super League
17.15 ΑΕΛ-ΟΦΗ (Novasports1HD)

19.30 Παναθηναϊκός-ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports2HD)

Premier League
14.30 Γουλβς-Άστον Βίλα (COSMOTE SPORT1HD)

17.00 Νιούκαστλ-Γουέστ Μπρομ (COSMOTE SPORT4HD)

19.30 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Μάντσεστερ Σίτι (COSMOTE SPORT1HD)

22.00 Έβερτον-Τσέλσι (COSMOTE SPORT2HD)

LaLiga
15.00 Βαλένθια-Μπιλμπάο (COSMOTE SPORT2HD)

17.15 Χετάφε-Σεβίλη (COSMOTE SPORT2HD)

19.30 Ουέσκα-Αλαβές (COSMOTE SPORT2HD)

22.00 Ρεάλ Μαδρίτης-Ατλέτικο Μαδρίτης (COSMOTE SPORT1HD)

Bundesliga
16.30 Ντόρτμουντ-Στουτγκάρδη (COSMOTE SPORT3HD)

16.30 Λειψία-Βέρντερ Βρέμης (COSMOTE SPORT6HD)

16.30 Γκλάντμπαχ-Χέρτα Βερολίνου (COSMOTE SPORT7HD)

16.30 Μάιντς-Κολονία (COSMOTE SPORT8HD)

19.30 Ουνιόν Βερολίνου-Μπάγερν Μονάχου (COSMOTE SPORT3HD)

SerieA
16.00 Κροτόνε-Σπέτσια (Novasports2HD)

19.00 Τορίνο-Ουντινέζε (Novasports3HD)

21.45 Λάτσιο-Ελλάς Βερόνα (Novasports1HD)

Ligue1
18.00 Μαρσέιγ-Μονακό (Novasports4HD)

22.00 Λανς-Μονπελιέ (Novasports3HD)

EFL Championship
14.30 Κάρντιφ-Σουόνσι (Novasports1HD)

17.00 Μπλάκμπερν-Νόριτς (Novasports5HD)

ΒasketLeague
17.00 Ηρακλής-ΑΕΚ (ΕΡΤ3)

17.00 Λάρισα-Ιωνικός (ERT SPORTS)

22.00 Λαύριο-Μεσολόγγι (ΕΡΤ3)

Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ
12.00 Μπαχτσεσεχίρ-Μπεσίκτας (COSMOTE SPORT4HD)

19.00 Καρσίγιακα-Φενέρμπαχτσε (COSMOTE SPORT7HD)

Formula1 (Γκραν Πρι Άμπου Ντάμπι)
11.50 3ες Ελεύθερες Δοκιμές (ERT SPORTS, COSMOTE SPORT5HD)

14.50 Κατατακτήριες Δοκιμές (ΕΡΤ1, COSMOTE SPORT5HD)

Υπόλοιπες αναμετρήσεις 

14.00 Bundesliga 2: Ντάρμσταντ-Αμβούργο (COSMOTE SPORT8HD)

14.00 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ενόργανης: Ομαδικό ανδρών (ERT SPORTS)

17.00 Πρωτάθλημα Μπάσκετ United League: Ούνικς Καζάν-Κάλεβ (COSMOTE SPORT9HD)

18.00 Ρωσικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου: Ζενίτ-Ντινάμο Μόσχας (COSMOTE SPORT5HD)

21.00 Eredivisie: Άγιαξ-Τσβόλε (Novasports5HD)

21.30 Γκολφ US Open Γυναικών: 3η μέρα (Novasports4HD)

21.45 Βελγικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου: Σιντ Τρούιντεν-Σαρλερουά (Novasports24HD)

21.45 Ισπανικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ: Τενερίφη-Μπούργκος (COSMOTE SPORT4HD)

 

Κοινοποιήστε το:
Θες να μαθαίνεις πρώτος όλα τα νεα απο το regista;
facebook Κάνε like στη σελίδα του regista στο Facebook
instagram Ακολούθησε το regista στο Instagram
youtube Κάνε εγγραφή στο κανάλι του regista στο Youtube

Σχετικές Αναρτήσεις