Πρόγραμμα TV: Οι αθλητικές μεταδόσεις του Σαββάτου 18/9

AURA TEO
red nose1

Αγώνες για όλα τα γούστα, στη Super League αλλά και στα κορυφαία πρωταθλήματα της Ευρώπης, περιλαμβάνει το πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Αναλυτικά οι αγώνες:

09:55 COSMOTE SPORT 5 HD Moto3 Ρίμινι Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

10:50 COSMOTE SPORT 5 HD MotoGP Ρίμινι Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

11:50 COSMOTE SPORT 5 HD Moto2 Ρίμινι Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

12:00 COSMOTE SPORT 6 HD Ελλάδα – Λιθουανία Davis Cup

13:00 Novasports 5HD Πέζαρο – Βενέτσια Σούπερ Καπ Ιταλίας

13:30 COSMOTE SPORT 5 HD Moto3 Μηχανοκίνητα

14:05 COSMOTE SPORT 8 HD Rallycross Λετονία

14:25 COSMOTE SPORT 5 HD MotoGP Ρίμινι Ελεύθερα Δοκιμαστικά 4

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Γουλβς – Μπρέντφορντ Πρέμιερ Λιγκ

14:30 Novasports 4HD Χαλ – Σέφιλντ Γιουνάιτεντ EFL Championship

15:00 Novasports 1HD Ράγιο Βαγιεκάνο – Χετάφε La Liga

15:05 COSMOTE SPORT 5 HD MotoGP Μηχανοκίνητα

16:00 COSMOTE SPORT 4 HD Τζένοα – Φιορεντίνα Serie A

16:00 Novasports 5HD Μπρίντιζι – Σάσαρι Σούπερ Καπ Ιταλίας

16:05 COSMOTE SPORT 5 HD Moto2 Μηχανοκίνητα

16:30 Novasports Start Αρμίνια Μπίλεφελντ – Χόφενχαϊμ Bundesliga

16:30 Novasports 6HD Άουγκσμπουργκ – Γκλάντμπαχ Bundesliga

16:30 Novasports 4HD Μάιντς – Φράιμπουργκ Bundesliga

16:30 Novasports 3HD Μπάγερν Μονάχου – Μπόχουμ Bundesliga

17:00 COSMOTE SPORT 9 HD Νόριτς – Γουότφορντ Πρέμιερ Λιγκ

17:00 ΕΡΤ3 Αναντολού Εφές – Ratiopharm Ουλμ Τουρνουά Παύλος Γιαννακόπουλος

17:00 COSMOTE SPORT 8 HD Rallycross Μηχανοκίνητα

17:00 COSMOTE SPORT 7 HD Μπέρνλι – Άρσεναλ Πρέμιερ Λιγκ

17:00 COSMOTE SPORT 3 HD Λίβερπουλ – Κρίσταλ Πάλας Πρέμιερ Λιγκ

17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μάντσεστερ Σίτι – Σαουθάμπτον Πρέμιερ Λιγκ

17:00 Novasports News Πρέστον – Γουέστ Μπρομ EFL Championship

17:15 COSMOTE SPORT 5 HD Moto-E World Championship Μιζάνο, Σαν Μαρίνο – 1ος αγώνας

17:15 Novasports 1HD Ατλέτικο Μαδρίτης – Αθλέτικ Μπιλμπάο La Liga

18:00 Novasports 2HD Λανς – Λιλ Ligue 1

18:30 ΕΡΤ Sports 1 Πολωνία – Σλοβενία Βόλεϊ

19:00 COSMOTE SPORT 4 HD Ίντερ – Μπολόνια Serie A

19:00 Novasports 5HD Αρμάνι Μιλάνο – Τρεβίζο Σούπερ Καπ Ιταλίας

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Άστον Βίλα – Έβερτον Πρέμιερ Λιγκ

19:30 Novasports 3HD Κολωνία – Λειψία Bundesliga

19:30 Novasports 1HD Έλτσε – Λεβάντε La Liga

20:00 ΕΡΤ2 Παρτιζάν – ΚΑΕ Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ Τουρνουά Παύλος Γιαννακόπουλος

20:30 ΕΡΤ Sports 2 Ολυμπιακός – Διομήδης Χάντμπολ

20:30 Novasports Prime ΠΑΣ Γιάννινα – Παναθηναϊκός Super League

21:00 Novasports 2HD Άγιαξ – Καμπούρ Eredivisie

21:30 Novasports 3HD Βέρντερ Βρέμης – Αμβούργο Bundesliga 2

21:45 COSMOTE SPORT 4 HD Βαλένθια – Μπασκόνια ACB Liga Endesa

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Σαλερνιτάνα – Αταλάντα Serie A

21:45 Novasports 6HD Σαρλερουά – Κλαμπ Μπριζ Βελγικό πρωτάθλημα

21:45 COSMOTE SPORT 1 HD Σαλερνιτάνα – Αταλάντα Serie A

22:00 ΕΡΤ Sports 1 Σερβία – Ιταλία Βόλεϊ

22:00 Novasports Start Σεντ Ετιέν – Μπορντό Ligue 1

22:00 Novasports 5HD Βίρτους Μπολόνια – Ντερτόνα Σούπερ Καπ Ιταλίας

22:00 Novasports 1HD Αλαβές – Οσασούνα La Liga

Μοίρασε το άρθρο
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber για να ενημερώνεστε πρώτοι για όλα τα αθλητικά νέα της Θεσσαλίας! ΚΛΙΚ ΕΔΩ

Ακολουθήστε το Regista.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις.

Related Posts