Regista +Πρόγραμμα TV: Οι αθλητικές μεταδόσεις της Τρίτης 3/8

https://regista.gr/wp-content/uploads/2021/01/tv-1.jpg

barbersalon Avra

Η αγωνιστική δράση στους Ολυμπιακούς Αγώνες του Τόκιο και τα πρώτα παιχνίδια του Ολυμπιακού και του ΠΑΟΚ στον 3ο προκριματικό του Champions League και του Europa Conference League αντίστοιχα, δεσπόζουν στο πρόγραμμα των σημερινών μεταδόσεων.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

09:00 Eurosport 1 Καταδύσεις Ολυμπιακοί Αγώνες

09:40 ΕΡΤ3 Τόκιο 2020 – Ισπανία-Κίνα Προημιτελικός Υδατοσφαίριση Ανδρών

11:00 ΕΡΤ Sports 1-Eurosport 2 Μεξικό-Βραζιλία Ολυμπιακοί Αγώνες Ημιτελικός Ποδόσφαιρο ανδρών

11:00 ΕΡΤ Sports 2 Ιταλία – Αργεντινή Ολυμπιακοί Αγώνες Βόλεϊ ανδρών

11:00 Ενόργανη γυμναστική Ολυμπιακοί Αγώνες

11:20 ΕΡΤ3 Τόκιο 2020 – Iταλία-Γαλλία Ολυμπιακοί Αγώνες Προημιτελικός Μπάσκετ Ανδρών

13:00 ΕΡΤ1 Τόκιο 2020 – Στίβος 5η μέρα

13:20 ΕΡΤ1 Εμμανουήλ Καραλής Τελικός Επί Κοντώ

13:42 ΕΡΤ1 Κώστας Δουβαλίδης 110 μέτρα με εμπόδια ανδρών (πέμπτη προκριματική σειρά)

13:00 ΕΡΤ2 Τόκιο 2020 – Στίβος 5η μέρα – Απογευματινά Αγωνίσματα

13:15 Eurosport 1 Στίβος Ολυμπιακοί Αγώνες

13:20 ΕΡΤ3 Ολλανδία-Ουγγαρία Ολυμπιακοί Αγώνες Υδατοσφαίριση Γυναικών Πόλο

13:50 ΕΡΤ Sports 1 Τόκιο 2020 Άρση Βαρών 109 kg-Ανδρών

14:00 ΕΡΤ Sports 2-Eurosport 2 Ιαπωνία – Ισπανία Ολυμπιακοί Αγώνες Ημιτελικός Ποδόσφαιρο ανδρών

15:00 ΕΡΤ3 Τόκιο 2020 – Αυστραλία-Αργεντινή Ολυμπιακοί Αγώνες Προημιτελικός Μπάσκετ Ανδρών

15:30 ΕΡΤ2 Πολωνία – Γαλλία Τόκιο 2020 – Βόλεϊ Ανδρών

21:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 500 2021 Citi Open Τένις

21:45 OPEN TV Μποέμιανς – ΠΑΟΚ UEFA 3ος Προκριματικός Conference League Ποδόσφαιρο

22:00 MEGA-Novasports 1HD Ολυμπιακός – Λουντογκόρετς 3ος Προκριματικός Champions League

23:00 COSMOTE SPORT 6 H ATP 500 202 Citi Open Τένις

Acio
Κοινοποιήστε το:
Θες να μαθαίνεις πρώτος όλα τα νεα απο το regista;
facebook Κάνε like στη σελίδα του regista στο Facebook
instagram Ακολούθησε το regista στο Instagram
youtube Κάνε εγγραφή στο κανάλι του regista στο Youtube

Σχετικές Αναρτήσεις