ΒόλοςΑΕΛΤο αναλυτικό πρόγραμμα των πλέι άουτ

https://regista.gr/wp-content/uploads/2021/02/super-league.jpg

Μετά την ολοκλήρωση του Δ.Σ. της Super League την Τετάρτη (17/03) ανακοινώθηκε το αναλυτικό πρόγραμμα των πλέι-άουτ 2020/21 με τις ημερομηνίες και τις ώρες διεξαγωγής των αγώνων.

Την αυλαία θα ανοίξει το προσεχές Σάββατο (20/03) το παιχνίδι Απόλλωνα Σμύρνης-ΑΕΛ για την 1η αγωνιστική, που θα διεξαχθεί στο «Γ. Καμάρας» της Ριζούπολης και θα ξεκινήσει στις 15:00., ενώ θα ακολουθήσουν οι αγώνες Βόλος-ΟΦΗ (17:15), ΠΑΣ Γιάννινα-Ατρόμητος (19:30), Παναιτωλικός-Λαμία (19:30).

Οι αγώνες των πλέι-οφ θα διεξάγονται κατά βάση το Σάββατο, με εξαίρεση τρία παιχνίδια που θα γίνουν Δευτέρα. Αξίζει τέλος να σημειωθεί ότι στις δύο τελευταίες αγωνιστικές των πλέι-άουτ -6η και 7η – όλοι οι αγώνες θα ξεκινήσουν την ίδια ώρα (19:30).

Αναλυτικά το πλήρες πρόγραμμα των πλέι-άουτ με τις ημερομηνίες και τις ώρες:

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – ΣΑΒΒΑΤΟ 20/03/2021

15:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – Α.Ε.Λ. “Γ. ΚΑΜΑΡΑΣ” ΡΙΖΟΥΠΟΛΗ

17:15 ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ. – Ο.Φ.Η. ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ

19:30 Car.gr ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ Ε.Σ.Ι. “ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ”

19:30 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – ΣΑΒΒΑΤΟ 03/04/2021

15:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

17:15 Ο.Φ.Η. – Car.gr ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΗΠΕΔΟ “Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ”

19:30 Α.Ε.Λ. – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΣΤΑΔΙΟ ΑΛΚΑΖΑΡ

19:30 ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ – ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ. ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ “ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΙΑΚΟΣ”

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ -ΣΑΒΒΑΤΟ 10/04/2021

15:00 ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ. – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ

17:15 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – Ο.Φ.Η. “Γ. ΚΑΜΑΡΑΣ” ΡΙΖΟΥΠΟΛΗ

19:30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – Α.Ε.Λ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΔΕΥΤΕΡΑ 12/04/2021

19:30 Car.gr ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ Ε.Σ.Ι. “ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ”

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ -ΣΑΒΒΑΤΟ 17/04/2021

15:00 Ο.Φ.Η. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΓΗΠΕΔΟ “Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ”

17:15 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

19:30 ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ. – Car.gr ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ

ΔΕΥΤΕΡΑ 19/04/2021

19:30 ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ – Α.Ε.Λ. ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ “ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΙΑΚΟΣ”

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – ΣΑΒΒΑΤΟ 24/04/2021

15:00 Car.gr ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Ε.Σ.Ι. “ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ”

17:15 Α.Ε.Λ. – Ο.Φ.Η. ΣΤΑΔΙΟ ΑΛΚΑΖΑΡ

19:30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΔΕΥΤΕΡΑ 26/04/2021

19:30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ. “Γ. ΚΑΜΑΡΑΣ” ΡΙΖΟΥΠΟΛΗ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – ΣΑΒΒΑΤΟ 08/05/2021

19:30 Car.gr ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ Ε.Σ.Ι. “ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ”

19:30 ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ. – Α.Ε.Λ. ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ

19:30 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

19:30 ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ -Ο.Φ.Η. ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ “ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΙΑΚΟΣ”

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – ΣΑΒΒΑΤΟ 15/05/2021

19:30 Α.Ε.Λ. – Car.gr ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΣΤΑΔΙΟ ΑΛΚΑΖΑΡ

19:30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ “Γ. ΚΑΜΑΡΑΣ” ΡΙΖΟΥΠΟΛΗ

19:30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΒΟΛΟΣ.Ν.Π.Σ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

19:30 Ο.Φ.Η. – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ “Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ”

Κοινοποιήστε το:
Θες να μαθαίνεις πρώτος όλα τα νεα απο το regista;
facebook Κάνε like στη σελίδα του regista στο Facebook
instagram Ακολούθησε το regista στο Instagram
youtube Κάνε εγγραφή στο κανάλι του regista στο Youtube

Acio e Banner 1