Γ’ ΕθνικήΓ’ Εθνική: Όλο το πρόγραμμα του Α.Ο. Σελλάνων!

https://regista.gr/wp-content/uploads/2020/09/SELLANA_REGISTAGR.jpg

Έτοιμος για το πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής είναι ο… ανανεωμένος Α.Ο. Σελλάνων, ο οποίος ξεκινά το φετινό του ταξίδι από την Καλαμπάκα κόντρα στα Μετέωρα. Αναλυτικά το πρόγραμμα της ομάδας του Προαστίου Καρδίτσας:

1η αγωνιστική
Ατρόμητος Παλαμά – ΠΟ Ελασσόνας
Δίας Δίου – Ρεπό
Αναγέννηση Καρδίτσας – ΠΟ Φήκης
Κοζάνη – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
Αετός Μακρυχωρίου – Ηρακλής Λάρισας
ΑΣ Μετέωρα – ΑΟ Σελλάνων
Μακεδονικός Φούφα – ΑΕ Καρίτσας
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Ερμής Αμυνταίου

2η αγωνιστική
Δίας Δίου – Ατρόμητος Παλαμά
ΠΟ Ελασσόνας – Αναγέννηση Καρδίτσας
Ρεπό – Κοζάνη
ΠΟ Φήκης – Αετός Μακρυχωρίου
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – ΑΣ Μετέωρα
Ηρακλής Λάρισας – Μακεδονικός Φούφα
ΑΟ Σελλάνων – Ερμής Αμυνταίου
ΑΕ Καρίτσας – Οικονόμος Τσαριτσάνης

3η αγωνιστική
Ατρόμητος Παλαμά – Αναγέννηση Καρδίτσας
Κοζάνη – Δίας Δίου
Αετός Μακρυχωρίου – ΠΟ Ελασσόνας
ΑΣ Μετέωρα – Ρεπό
Μακεδονικός Φούφα – ΠΟ Φήκης
Ερμής Αμυνταίου – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Ηρακλής Λάρισας
ΑΟ Σελλάνων – ΑΕ Καρίτσας

4η αγωνιστική
Κοζάνη – Ατρόμητος Παλαμά
Αναγέννηση Καρδίτσας – Αετός Μακρυχωρίου
Δίας Δίου – ΑΣ Μετέωρα
ΠΟ Ελασσόνας – Μακεδονικός Φούφα
Ρεπό – Ερμής Αμυνταίου
ΠΟ Φήκης – Οικονόμος Τσαριτσάνης
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – ΑΕ Καρίτσας
Ηρακλής Λάρισας – ΑΟ Σελλάνων

5η αγωνιστική
Ατρόμητος Παλαμά – Αετός Μακρυχωρίου
ΑΣ Μετέωρα – Κοζάνη
Μακεδονικός Φούφα – Αναγέννηση Καρδίτσας
Ερμής Αμυνταίου – Δίας Δίου
Οικονόμος Τσαριτσάνης – ΠΟ Ελασσόνας
ΑΕ Καρίτσας – Ρεπό
ΑΟ Σελλάνων – ΠΟ Φήκης
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – Ηρακλής Λάρισας

6η αγωνιστική
ΑΣ Μετέωρα – Ατρόμητος Παλαμά
Αετός Μακρυχωρίου – Μακεδονικός Φούφα
Κοζάνη – Ερμής Αμυνταίου
Αναγέννηση Καρδίτσας – Οικονόμος Τσαριτσάνης
Δίας Δίου – ΑΕ Καρίτσας
ΠΟ Ελασσόνας – ΑΟ Σελλάνων
Ρεπό – Ηρακλής Λάρισας
ΠΟ Φήκης – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου

7η αγωνιστική
Ατρόμητος Παλαμά – Μακεδονικός Φούφα
Ερμής Αμυνταίου – ΑΣ Μετέωρα
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Αετός Μακρυχωρίου
ΑΕ Καρίτσας – Κοζάνη
ΑΟ Σελλάνων – Αναγέννηση Καρδίτσας
Ηρακλής Λάρισας – Δίας Δίου
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – ΠΟ Ελασσόνας
Ρεπό – ΠΟ Φήκης

8η αγωνιστική
Ερμής Αμυνταίου – Ατρόμητος Παλαμά
Μακεδονικός Φούφα – Οικονόμος Τσαριτσάνης
ΑΣ Μετέωρα – ΑΕ Καρίτσας
Αετός Μακρυχωρίου – ΑΟ Σελλάνων
Κοζάνη – Ηρακλής Λάρισας
Αναγέννηση Καρδίτσας – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
Δίας Δίου – ΠΟ Φήκης
ΠΟ Ελασσόνας – Ρεπό

9η αγωνιστική
Ατρόμητος Παλαμά – Οικονόμος Τσαριτσάνης
ΑΕ Καρίτσας – Ερμής Αμυνταίου
ΑΟ Σελλάνων – Μακεδονικός Φούφα
Ηρακλής Λάρισας – ΑΣ Μετέωρα
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – Αετός Μακρυχωρίου
ΠΟ Φήκης – Κοζάνη
Ρεπό – Αναγέννηση Καρδίτσας
ΠΟ Ελασσόνας – Δίας Δίου

10η αγωνιστική
ΑΕ Καρίτσας – Ατρόμητος Παλαμά
Οικονόμος Τσαριτσάνης – ΑΟ Σελλάνων
Ερμής Αμυνταίου – Ηρακλής Λάρισας
Μακεδονικός Φούφα – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
ΑΣ Μετέωρα – ΠΟ Φήκης
Αετός Μακρυχωρίου – Ρεπό
Κοζάνη – ΠΟ Ελασσόνας
Αναγέννηση Καρδίτσας – Δίας Δίου

11η αγωνιστική
Ατρόμητος Παλαμά – ΑΟ Σελλάνων
Ηρακλής Λάρισας – ΑΕ Καρίτσας
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – Οικονόμος Τσαριτσάνης
ΠΟ Φήκης – Ερμής Αμυνταίου
Ρεπό – Μακεδονικός Φούφα
ΠΟ Ελασσόνας – ΑΣ Μετέωρα
Δίας Δίου – Αετός Μακρυχωρίου
Αναγέννηση Καρδίτσας – Κοζάνη

12η αγωνιστική
Ηρακλής Λάρισας – Ατρόμητος Παλαμά
ΑΟ Σελλάνων – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
ΑΕ Καρίτσας – ΠΟ Φήκης
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Ρεπό
Ερμής Αμυνταίου – ΠΟ Ελασσόνας
Μακεδονικός Φούφα – Δίας Δίου
ΑΣ Μετέωρα – Αναγέννηση Καρδίτσας
Αετός Μακρυχωρίου – Κοζάνη

13η αγωνιστική
Ατρόμητος Παλαμά – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
ΠΟ Φήκης – Ηρακλής Λάρισας
Ρεπό – ΑΟ Σελλάνων
ΠΟ Ελασσόνας – ΑΕ Καρίτσας
Δίας Δίου – Οικονόμος Τσαριτσάνης
Αναγέννηση Καρδίτσας – Ερμής Αμυνταίου
Κοζάνη – Μακεδονικός Φούφα
Αετός Μακρυχωρίου – ΑΣ Μετέωρα

14η αγωνιστική
ΠΟ Φήκης – Ατρόμητος Παλαμά
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – Ρεπό
Ηρακλής Λάρισας – ΠΟ Ελασσόνας
ΑΟ Σελλάνων – Δίας Δίου
ΑΕ Καρίτσας – Αναγέννηση Καρδίτσας
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Κοζάνη
Ερμής Αμυνταίου – Αετός Μακρυχωρίου
Μακεδονικός Φούφα – ΑΣ Μετέωρα

15η αγωνιστική
Ατρόμητος Παλαμά – Ρεπό
ΠΟ Ελασσόνας – ΠΟ Φήκης
Δίας Δίου – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
Αναγέννηση Καρδίτσας – Ηρακλής Λάρισας
Κοζάνη – ΑΟ Σελλάνων
Αετός Μακρυχωρίου – ΑΕ Καρίτσας
ΑΣ Μετέωρα – Οικονόμος Τσαριτσάνης
Μακεδονικός Φούφα – Ερμής Αμυνταίου

 

Κοινοποιήστε το: