Γ’ ΕθνικήΓ΄ Εθνική: Σέντρα στις 11 Οκτωβρίου

https://regista.gr/wp-content/uploads/2020/09/gethniki_registagr.jpg

Στις 11 Οκτωβρίου θα γίνει τελικά η σέντρα στη Γ΄ Εθνική, ο λόγος της δεύτερης αναβολής είναι ότι ακόμα στη SL2-FL δεν έχουν βρει την “χρυσή τομή” ως προς την διεξαγωγή των πρωταθλημάτων του συνεταιρισμού.

Από εκεί και πέρα αποφασίσθηκε η σεζόν να ολοκληρωθεί στις 18/04. Επίσης πολύ σημαντικό είναι και το αίτημα που προτίθεται να καταθέσει η ΕΠΟ για διεξαγωγή των πρωταθλημάτων με κόσμο.

Χθες αργά το βράδυ ήρθε στη δημοσιότητα το πλάνο της κυβέρνησης για επιστροφή του κόσμου στις κερκίδες των γηπέδων. Το ποσοστό της πληρότητας που διαβουλεύονται αγγίζει το 20%.

Αναλυτικά όλο το πρόγραμμα του 4ου ομίλου:

1η αγωνιστική
Φωκικός –Δημήτρα Ευξεινούπολης
ΑΟ Υπάτου –Νέα Αρτάκη
Ηρακλής Ψαχνών –Διαγόρας Στεφανοβικείου
Θησέας Αγριάς –Οπούντιος Μαρτίνου
ΓΣ Αλμυρού –Αμβρυσσέας Διστόμου
Ρεπό:ΑΠΟ Αταλάντη
2η αγωνιστική
ΑΠΟ Αταλάντη –Φωκικός
Δημήτρα Ευξεινούπολης –ΑΟ Υπάτου
Νέα Αρτάκη –Θησέας Αγριάς
Διαγόρας Στεφανοβικείου –ΓΣ Αλμυρού
Αμβρυσσέας Διστόμου –Οπούντιος Μαρτίνου
Ρεπό: –Ηρακλής Ψαχνών
3η αγωνιστική
Φωκικός –ΑΟ Υπάτου
Ηρακλής Ψαχνών –ΑΠΟ Αταλάντη
Θησέας Αγριάς –Δημήτρα Ευξεινούπολης
Αμβρυσσέας Διστόμου –Νέα Αρτάκη
Οπούντιος Μαρτίνου –Διαγόρας Στεφανοβικείου
Ρεπό:ΓΣ Αλμυρού
4η αγωνιστική
Ηρακλής Ψαχνών –Φωκικός
ΑΟ Υπάτου –Θησέας Αγριάς
ΑΠΟ Αταλάντη –ΓΣ Αλμυρού
Δημήτρα Ευξεινούπολης –Αμβρυσσέας Διστόμου
Διαγόρας Στεφανοβικείου –Νέα Αρτάκη
Ρεπό:Οπούντιος Μαρτίνου
5η αγωνιστική
Φωκικός –Θησέας Αγριάς
ΓΣ Αλμυρού –Ηρακλής Ψαχνών
Αμβρυσσέας Διστόμου –ΑΟ Υπάτου
Οπούντιος Μαρτίνου –ΑΠΟ Αταλάντη
Διαγόρας Στεφανοβικείου –Δημήτρα Ευξεινούπολης
Ρεπό:Νέα Αρτάκη
6η αγωνιστική
ΓΣ Αλμυρού –Φωκικός
Θησέας Αγριάς –Αμβρυσσέας Διστόμου
Ηρακλής Ψαχνών –Οπούντιος Μαρτίνου
ΑΟ Υπάτου –Διαγόρας Στεφανοβικείου
ΑΠΟ Αταλάντη –Νέα Αρτάκη
Ρεπό:Δημήτρα Ευξεινούπολης
7η αγωνιστική
Φωκικός –Αμβρυσσέας Διστόμου
Οπούντιος Μαρτίνου –ΓΣ Αλμυρού
Διαγόρας Στεφανοβικείου –Θησέας Αγριάς
Νέα Αρτάκη –Ηρακλής Ψαχνών
Δημήτρα Ευξεινούπολης –ΑΠΟ Αταλάντη
Ρεπό:ΑΟ Υπάτου
8η αγωνιστική
Οπούντιος Μαρτίνου –Φωκικός
Αμβρυσσέας Διστόμου –Διαγόρας Στεφανοβικείου
ΓΣ Αλμυρού –Νέα Αρτάκη
Ηρακλής Ψαχνών –Δημήτρα Ευξεινούπολης
ΑΟ Υπάτου –ΑΠΟ Αταλάντη
Ρεπό:Θησέας Αγριάς
9η αγωνιστική
Φωκικός –Διαγόρας Στεφανοβικείου
Νέα Αρτάκη –Οπούντιος Μαρτίνου
Δημήτρα Ευξεινούπολης –ΓΣ Αλμυρού
ΑΠΟ Αταλάντη –Θησέας Αγριάς
ΑΟ Υπάτου –Ηρακλής Ψαχνών
Ρεπό:Αμβρυσσέας Διστόμου
10η αγωνιστική
Νέα Αρτάκη –Φωκικός
Οπούντιος Μαρτίνου –Δημήτρα Ευξεινούπολης
Αμβρυσσέας Διστόμου –ΑΠΟ Αταλάντη
ΓΣ Αλμυρού –ΑΟ Υπάτου
Θησέας Αγριάς –Ηρακλής Ψαχνών
Ρεπό:Διαγόρας Στεφανοβικείου
11η αγωνιστική
Δημήτρα Ευξεινούπολης –Νέα Αρτάκη
ΑΠΟ Αταλάντη –Διαγόρας Στεφανοβικείου
ΑΟ Υπάτου –Οπούντιος Μαρτίνου
Ηρακλής Ψαχνών –Αμβρυσσέας Διστόμου
Θησέας Αγριάς –ΓΣ Αλμυρού
Ρεπό:Φωκικός

 

Κοινοποιήστε το: