Βαθμολογία Football League (Βόρειος Όμιλος)

1Βέροια1838
2Καβάλα1835
3Πανσερραϊκός1831
4Ολυμπιακός Βόλου1829
5Πιερικός1826
6Θεσπρωτός1822
7Tρίγλια1821
8Αλμωπός Αριδαίας1820
9Απόλλων Πόντου1819
10ΑΕΠ Κοζάνης187

Βαθμολογία Football League (Νότιος Όμιλος)

1Καλαμάτα1835
2Ρόδος1830
3Επισκοπή1827
4Ιάλυσος1824
5Σαντορίνη1824
6Kαλλιθέα1823
7Αιγάλεω1823
8Νίκη Βόλου1822
9Αστέρας Βλαχιώτη1822
10Ασπρόπυργος188
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ

1η αγωνιστική 

Απόλλων Πόντου – Θεσπρωτός 0-1

Καβάλα – Πανσερραϊκός 2-1

Ολυμπιακός Βόλου – ΠΟ Τρίγλιας 1-0

Πιερικός – Αλμωπός Αριδαίας 2-0

ΝΠΣ Βέροια – ΑΕΠ Κοζάνης 3-0

Νίκη Βόλου – Αιγάλεω 1-2

Ιάλυσος – Καλλιθέα 1-1

Σαντορίνη – Καλαμάτα 0-0

Ρόδος – Επισκοπή 0-0

Αστέρας Βλαχιώτη – Ασπρόπυργος 1-0

2η αγωνιστική 

Θεσπρωτός – Καβάλα 0-1

Βέροια – Απόλλων Πόντου 1-0

Τρίγλια – Αλμωπός Αριδαίας 1-1

Πανσερραϊκός – Πιερικός 2-0

ΑΕΠ Κοζάνης – Ολυμπιακός Βόλου 1-3

Αιγάλεω – Ιάλυσος 0-2

Ρόδος – Νίκη Βόλου 1-1

Aσπρόπυργος – Καλαμάτα 0-2

Καλλιθέα – Σαντορίνη 1-1

Επισκοπή – Αστέρας Βλαχιώτη 1-0

3η αγωνιστική 

Απόλλων Πόντου – Καβάλα 0-1

Ολυμπιακός Βόλου – ΝΠΣ Βέροια 0-1

Πιερικός – Θεσπρωτός 2-0

ΠΟ Τρίγλιας – Πανσερραϊκός 0-0

Αλμωπός Αριδαίας – ΑΕΠ Κοζάνης 1-1

Αστέρας Βλαχιώτη – Ρόδος 0-0

Νίκη Βόλου – Ιάλυσος 0-1

Σαντορίνη  – Αιγάλεω 1-0

Καλαμάτα – Επισκοπή 1-0

Aσπρόπυργος – Καλλιθέα 0-3

4η αγωνιστική

ΑΕΠ Κοζάνης – Πανσερραϊκός 0-2

Βέροια – Αλμωπός Αριδαίας 2-0

Θεσπρωτός – ΠΟ Τρίγλιας 0-0

Καβάλα – Πιερικός 3-0

Ολυμπιακός Βόλου – Απόλλων Πόντου 1-0

Αιγάλεω – Ασπρόπυργος 1-0

Αστέρας Βλαχιώτη – Νίκη Βόλου 0-0

Επισκοπή – Καλλιθέα 0-0

Ιάλυσος – Σαντορίνη 1-0

Ρόδος – Καλαμάτα 0-0

5η αγωνιστική

Θεσπρωτός – ΑΕΠ Κοζάνης 3-1

Αλμωπός Αριδαίας – Ολυμπιακός Βόλου 0-1

Νίκη Βόλου – Σαντορίνη 1-1

Αιγάλεω – Επισκοπή 1-3

Καλαμάτα – Αστέρας Βλαχιώτη 2-0

Απόλλων Πόντου – Πιερικός 2-2

Καλλιθέα – Ρόδος 2-3

Πανσερραϊκός – Βέροια 1-0

Τρίγλια – Καβάλα 3-2

Ασπρόπυργος – Ιάλυσος 3-0

6η αγωνιστική

Βέροια  – Θεσπρωτός 3-1

Καβάλα  – Α.Ε.Π Κοζάνης 5-1

Ολυμπιακός Βόλου – Πανσερραϊκός 0-1

Πιερικός – Τρίγλια 2-0

Αλμωπός Αριδαίας – Απόλλων Πόντου 4-1

Καλαμάτα – Νίκη Βόλου 0-0

Σαντορίνη – Ασπρόπυργος 0-0

Ρόδος – Αιγάλεω 1-0

Αστέρας Βλαχιώτη – Καλλιθέα 1-2

Ιάλυσος Επισκοπή 1-0

7η αγωνιστική

Καβάλα – Βέροια 0-0

Πανσερραϊκός – Αλμωπός Αριδαίας 3-0

Τρίγλια – Απόλλων Πόντου 0-0

Κοζάνη – Πιερικός 0-1

Θεσπρωτός – Ολυμπιακός Βόλου 1-0

Eπισκοπή – Σαντορίνη 1-0

Ασπρόπυργος – Νίκη Βόλου 3-2

Ιάλυσος – Ρόδος 0-2

Αιγάλεω – Αστέρας Βλαχιώτη 1-0

Καλλιθέα – Καλαμάτα 2-1

8η αγωνιστική

Απόλλων Πόντου – Πανσερραϊκός 0-3

Ολυμπιακός Βόλου – Καβάλα 1-3

Πιερικός – Βέροια 0-1

Αλμωπός Αριδαίας – Θεσπρωτός 0-0

Α.Ε.Π. Κοζάνης – Τρίγλια 0-0

Σαντορίνη – Ρόδος 1-0

Αστέρας Βλαχιώτη – Ιάλυσος 1-1

Νίκη Βόλου – Καλλιθέα 1-0

Καλαμάτα – Αιγάλεω 2-0

Επισκοπή – Ασπρόπυργος 1-1

9η αγωνιστική

Απόλλων Πόντου – ΑΕΠ Κοζάνης 3-0

Βέροια – Τρίγλια 0-0

Καβάλα – Αλμωπός Αριδαίας 2-1

Πιερικός – Ολυμπιακός Βόλου 1-1

Πανσερραϊκός – Θεσπρωτός 1-0

Νίκη Βόλου – Επισκοπή 0-0

Ιάλυσος – Καλαμάτα 0-0

Σαντορίνη – Αστέρας Βλαχιώτη 1-0

Καλλιθέα – Αιγάλεω 1-0

Ρόδος – Ενωση Πανασπροπυργιακού 1-0

10 η αγωνιστική 

ΠΟ Τρίγλιας – Ολυμπιακός Βόλου 2-0

Αλμωπός Αριδαίας – Πιερικός 3-1

ΑΕΠ Κοζάνης – Βέροια 0-0

Θεσπρωτός – Απόλλων Πόντου 1-2

Πανσερραϊκός – Καβάλα 1-3

Αιγάλεω – Νίκη Βόλου 0-0

Καλαμάτα – ΑΣ Σαντορίνης 1-0

ΑΟ Επισκοπής – ΑΣ Ρόδου 0-0

Καλλιθέα – Ιάλυσος 2-1

Ασπρόπυργος – Αστέρας Βλαχιώτη 0-4

11η αγωνιστική

Ολυμπιακός Βόλου – Κοζάνη 3-0

Πιερικός – Πανσερραϊκός 1-0

Αλμωπός – Τρίγλια 3-0

Απόλλων Πόντου – Βέροια 0-3

Καβάλα – Θεσπρωτός 1-1

Νίκη Βόλου – Ρόδος 1-2

Ιάλυσος – Αιγάλεω 1-1

Καλαμάτα – Ασπρόπυργος 2-0

Σαντορίνη – Καλλιθέα 1-0

Αστέρας Βλαχιώτη – Επισκοπή 1-1

12η αγωνιστική 

Πανσερραϊκός-Τρίγλια 1-0

Καβάλα- Απόλλων Πόντου 0-1

Βέροια-Ολυμπιακός Βόλου 3-0

Θεσπρωτός-Πιερικός 0-2

ΑΕΠ Κοζάνης- Αλμωπός Αριδαίας 0-0

Αιγάλεω – Σαντορίνη 3-0

Επισκοπή – Καλαμάτα 1-0

Καλλιθέα – Ασπρόπυργος 1-0

Ιάλυσος – Νίκη Βόλου 1-1

Ρόδος – Αστέρας Βλαχιώτη 2-1

13η αγωνιστική 

Tρίγλια – Θεσπρωτός 2-1

Αλμωπός Αριδαίας – Βέροια 0-0

Πιερικός – Καβάλα 0-2

Πανσερραϊκός – Κοζάνη 1-0

Απόλλων Πόντου – Ολυμπιακός Βόλου 2-0

Καλαμάτα – Ρόδος 1-0

Σαντορίνη – Ιάλυσος 1-1

Νίκη Βόλου – Αστέρας Βλαχιώτη 1-0

Καλλιθέα – Επισκοπή 2-0

Ασπρόπυργος – Αιγάλεω 0-2

14η αγωνιστική 

Πιερικός – Απόλλων Πόντου 3-0

ΑΕΠ Κοζάνης – Θεσπρωτός 1-1

Ολυμπιακός Βόλου – Αλμωπός Αριδαίας 2-0

Καβάλα – Τρίγλια 3-1

Βέροια  – Πανσερραϊκός 1-0

Σαντορίνη – Νίκη Βόλου 0-1

Επισκοπή – Αιγάλεω 0-0

Αστέρας Βλαχιώτη – Καλαμάτα 0-1

Ιάλυσος – Ένωση Πανασπροπυργιακού 2-0

Ρόδος – Καλλιθέα 3-2

15η αγωνιστική 

Θεσπρωτός – Βέροια 3-2

ΑΕΠ Κοζάνης – Καβάλα 0-2

Πανσερραϊκός – Ολυμπιακός Βόλου 0-1

Τρίγλια – Πιερικός 1-1

Απόλλων Πόντου – Αλμωπός Αριδαίας 3-1

Νίκη Βόλου – Καλαμάτα 2-2

Αιγάλεω – Ρόδος 1-1

Επισκοπή – Ιάλυσος 3-0

Καλλιθέα – Αστέρας Βλαχιώτη 1-0

Ένωση Πανασπροπυργιακού – Σαντορίνη 1-2

16η αγωνιστική 

Αλμωπός Αριδαίας – Πανσερραϊκός 1-0

Πιερικός – ΑΕΠ Κοζάνης 1-1

Βέροια – Καβάλα 2-0

Ολυμπιακός Βόλου – Θεσπρωτός 4-2

Απόλλων Πόντου – ΠΟ Τρίγλιας αναβολή

Αστέρας Βλαχιώτη – Αιγάλεω 1-0

Ρόδος – Ιάλυσος 1-2

Νίκη Βόλου – Ασπρόπυργος 6-1

Καλαμάτα – Καλλιθέα 1-0

Σαντορίνη – Επισκοπή 2-2

17η αγωνιστική

Πανσερραϊκός – Απόλλων Πόντου 2-0

Καβάλα – Ολυμπιακός Βόλου 1-2

Βέροια  – Πιερικός 2-1

Θεσπρωτός – Αλμωπός Αριδαίας 1-0

Τρίγλια – ΑΕΠ Κοζάνης 3-0

Αιγάλεω – Καλαμάτα 2-0

Ασπρόπυργος – Επισκοπή 1-2

Ιάλυσος – Αστέρας Βλαχιώτη 1-2

Καλλιθέα – Νίκη Βόλου 0-0

Ρόδος – Σαντορίνη 1-3

18η αγωνιστική 

Ολυμπιακός Βόλου – Πιερικός 3-3

Κοζάνη – Απόλλων Πόντου 1-1

Τρίγλια – Βέροια 0-0

Θεσπρωτός – Πανσερραϊκός 3-2

Αλμωπός – Καβάλα 3-1

Επισκοπή – Νίκη Βόλου 0-0

Ασπρόπυργος – Ρόδος 0-2

Καλαμάτα – Ιάλυσος 4-0

Αιγάλεω – Καλλιθέα 0-0

Αστέρας Βλαχιώτη – Σαντορίνη 2-1

Βαθμολογία Super League 2

1Iωνικός2247
2Ξάνθη2241
3Λεβαδειακός2241
4Εργοτέλης2236
5Χανιά2235
6Διαγόρας2230
7Παναχαϊκή2229
8Τρίκαλα2224
9Απόλλων Λάρισας2224
10Δόξα Δράμας2221
11Α.Ε Καραϊσκάκης2216
12Ο.Φ. Ιεράπετρας2213
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ 

1η αγωνιστική Πλέι οφ

Τετάρτη 28/4

Ιωνικός – Λεβαδειακός

Ξάνθη – Χανιά

Εργοτέλης – Διαγόρας Ρόδου

1η αγωνιστική Πλέι άουτ

Τρίτη 27/4

Παναχαϊκή – Απόλλων Λάρισας

Τρίκαλα – Α.Ε. Καραϊσκάκης

Δόξα Δράμας – Ο.Φ. Ιεράπετρας

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ

1η αγωνιστική

Παναχαϊκή – ΑΟ Τρίκαλα 1-1

Ο.Φ. Ιεράπετρας – Διαγόρας Ρόδου 1-1

Α.Ε. Καραϊσκάκης – Λεβαδειακός 0-2

Εργοτέλης – Ιωνικός 0-1

Απόλλων Λάρισας – Ξάνθη 1-1

Χανιά – Δόξα Δράμας 1-0

2η αγωνιστική

ΟΦ Ιεράπετρας – Α.Ε. Καραϊσκάκης 2-2

Διαγόρας – Παναχαϊκή 1-1

Τρίκαλα – Απόλλων Λάρισας 1-0

Ξάνθη – Ιωνικός 1-0

Λεβαδειακός – Χανιά 1-1

Δόξα Δράμας – Εργοτέλης 1-0

3η αγωνιστική

Απόλλων Λάρισας – Διαγόρας 0-1

Καραϊσκάκης Άρτας – Χανιά 1-1

Παναχαϊκή 1891 – ΟΦ Ιεράπετρας 2-0

Ιωνικός – Τρίκαλα 1-1

Εργοτέλης – Λεβαδειακός 0-1

ΑΟ Ξάνθη – Δόξα Δράμας 1-0

4η αγωνιστική 

Παναχαϊκή 1891 – Καραϊσκάκης Αρτας 2-2

Χανιά – Εργοτέλης 0-1

ΟΦ Ιεράπετρας – Απόλλων Λάρισας 0-0

Διαγόρας – Ιωνικός 1-1

AO Τρίκαλα – Δόξα Δράμας 3-0

Λεβαδειακός – Ξάνθη 1-1

5η αγωνιστική

ΑΟ Τρίκαλα-Λεβαδειακός 1-3

Ξάνθη-Χανιά  0-0

Καραϊσκάκης-Εργοτέλης 0-1

Απόλλων Λάρισας-Παναχαϊκή 0-3

Ιωνικός-ΟΦ Ιεράπετρας 2-1

Δόξα Δράμας-Διαγόρας 0-2

6η αγωνιστική

Απόλλων Λάρισας –  Καραϊσκάκης 3-0

Εργοτέλης –  Ξάνθη 2-1

Παναχαϊκή – Ιωνικός 0-1

Χανιά – Α.Ο. Τρίκαλα 1-2

Ο.Φ. Ιεράπετρας – Δόξα Δράμας 2-3

Λεβαδειακός – Διαγόρας Ρόδου 0-0

7η αγωνιστική 

Τρίκαλα – Εργοτέλης 0-0

Διαγόρας Γ.Σ. 1905 – Χανιά 1-1

Δόξα Δράμας – Παναχαϊκή 1891 0-0

ΑΕ Καραϊσκάκης Άρτας – Α.Ο. Ξάνθη 0-1

Ιωνικός Α.Ο 1965 – Απόλλων Λάρισας 1-0

Λεβαδειακός Α.Π.Ο. – ΟΦ Ιεράπετρας 1-0

8η αγωνιστική

Χανιά – ΟΦ Ιεράπετρας 1-0

Α.Ο. Ξάνθη – Τρίκαλα 1-0

Ιωνικός  – ΑΕ Καραϊσκάκης Άρτας  2-0

Απόλλων Λάρισας – Δόξα Δράμας 1-0

Εργοτέλης  – Διαγόρας 2-0

Παναχαϊκή – Λεβαδειακός 2-0

9η αγωνιστική

ΑΕ Καραϊσκάκης –  Α.Ο. Τρίκαλα 1-0

Δόξα Δράμας – Ιωνικός 2-1

Διαγόρας  –  Ξάνθη 1-0

Λεβαδειακός  – Απόλλων Λάρισας 0-0

ΟΦ Ιεράπετρας  – Εργοτέλης 0-1

Χανιά – Παναχαϊκή 0-0

10η αγωνιστική

Εργοτέλης – Παναχαϊκή 1-0

Δόξα Δράμας – ΑΕ Καραϊσκάκης 0-0

Απόλλων Λάρισας – Χανιά 1-0

Τρίκαλα – Διαγόρας Ρόδου 0-1

Ιωνικός – Λεβαδειακός 1-1

Α.Ο. Ξάνθη  – Ο.Φ. Ιεράπετρας 2-1

11η αγωνιστική 

Διαγόρας Ρόδου – Α.Ε.  Καραϊσκάκης 1-0

Ο.Φ. Ιεράπετρας – Α.Ο. Τρίκαλα 1-1

Χανιά – Ιωνικός 0-1

Λεβαδειακός –  Δόξα Δράμας  2-1

Παναχαϊκή – Ξάνθη  1-0

Εργοτέλης – Απόλλων Λάρισας 1-0

12η αγωνιστική

Δόξα Δράμας – Χανιά 0-1

Διαγόρας – ΟΦ Ιεράπετρας 1-0

Λεβαδειακός – Α.Ε. Καραϊσκάκης 4-0

Ιωνικός – Εργοτέλης 2-3

Ξάνθη – Απόλλων Λάρισας 0-0

Τρίκαλα – Παναχαϊκή 0-0

13η αγωνιστική 

Εργοτέλης – Δόξα Δράμας 6-0

Α.Ε. Καραϊσκάκης – ΟΦ Ιεράπετρας 2-3

Ιωνικός – Ξάνθη 1-1

Χανιά – Λεβαδειακός 0-0

Απόλλων Λάρισας – Τρίκαλα 0-0

Παναχαϊκή – Διαγόρας 0-1

14η αγωνιστική

Λεβαδειακός – Εργοτέλης 1-0

Διαγόρας Ρόδου – Απόλλων Λάρισας 0-1

Α.Ο. Τρίκαλα – Ιωνικός 2-3

Χανιά – Καραϊσκάκης 1-0

Ο.Φ. Ιεράπετρας – Παναχαϊκή 1-0

Δόξα Δράμας – Ξάνθη 0-3

15η αγωνιστική

Ιωνικός – Διαγόρας 3-1

Απόλλωνας Λάρισας- Ο.Φ. Ιεράπετρας 1-1

Α.Ε. Καραϊσκάκης- Παναχαϊκή 0-0

Εργοτέλης- Χανιά  0-1

Δόξα Δράμας- Τρίκαλα  1-0

Ξάνθη- Λεβαδειακός 1-0

16η αγωνιστική

Εργοτέλης – Καραϊσκάκης 0-1

Παναχαϊκή  – Απόλλων Λάρισας 1-0

Χανιά –  Ξάνθη 0-0

Ο.Φ. Ιεράπετρας  – Ιωνικός 1-2

Λεβαδειακός  – Τρίκαλα 0-0

Διαγόρας Γ.Σ.  – Δόξα Δράμας 1-3

17η αγωνιστική 

Διαγόρας Ρόδου – Λεβαδειακός 0-4

Ξάνθη – Εργοτέλης 1-0

Τρίκαλα – Χανιά 0-2

Δόξα Δράμας – Ιεράπετρα 2-1

Ιωνικός – Παναχαϊκή 1-0

Καραϊσκάκης – Απόλλων Λάρισας 1-2

18η αγωνιστική

Ξάνθη – ΑΕ Καραϊσκάκης 1-1
Απόλλων Λάρισας – Ιωνικός 0-1
Εργοτέλης – Τρίκαλα 2-3
Παναχαϊκή – Δόξα Δράμας 2-1
Χανιά – Διαγόρας Ρόδου 1-0
Ο.Φ. Ιεράπετρας – Λεβαδειακός 1-1

19η αγωνιστική 

Α.Ε. Καραϊσκάκης – Ιωνικός 0-3

Τρίκαλα – Ξάνθη 0-0

Δόξα Δράμας – Απόλλων Λάρισας 0-1

Διαγόρας– Εργοτέλης 1-1

Λεβαδειακός – Παναχαϊκή 3-0

ΟΦ Ιεράπετρας  – Χανιά 0-1

20η αγωνιστική

Τρίκαλα – Καραϊσκάκης 1-0

Ιωνικός – Δόξα Δράμας 4-2

Απόλλων Λάρισας – Λεβαδειακός 1-2

Ξάνθη – Διαγόρας 2-0

Εργοτέλης – ΟΦ Ιεράπετρας 4-0

Παναχαϊκή – Χανιά 3-2

21η αγωνιστική

Διαγόρας – Τρίκαλα 2-0

Λεβαδειακός – Ιωνικός 1-2

Ιεράπετρα – Ξάνθη 1-2

Χανιά – Απόλλων Λάρισας 2-1

Α.Ε. Καραϊσκάκης – Δόξα Δράμας 1-1

Παναχαϊκή – Εργοτέλης 1-1

22η αγωνιστική

Ξάνθη – Παναχαϊκή 4-0

Α.Ε. Καραϊσκάκης – Διαγόρας 2-1

Απόλλων Λάρισας – Εργοτέλης 0-3

Ιωνικός – Χανιά 1-1

Δόξα Δράμας – Λεβαδειακός 0-4

Τρίκαλα – Ο.Φ. Ιεράπετρας 0-0