Βαθμολογία Γ Εθνική

1Διαγόρας Στεφανοβικείου1020
2Ηρακλής Ψαχνών1020
3Α.Ο Υπάτου1018
4Nέα Αρτάκη1016
5Αμβρυσσέας1014
6Δήμητρα Ευξεινούπολης1013
7Θησέας Αγριάς1012
8Αταλάντη1011
9Φωκικός1011
10Αλμυρός1010
11Οπούντιος Μαρτίνουαποσύρθηκε

Tα αποτελέσματα

1η αγωνιστική

Φωκικός – Δημήτρα Ευξεινούπολης  1-0

ΑΟ Υπάτου – ΑΟ Νέας Αρτάκης 2-0

Ηρακλής Ψαχνών – Διαγόρας Στεφανοβικείου 1-3

ΓΣ Αλμυρού – Αμβρυσσέας Διστόμου 0-1

2η αγωνιστική

Νέα Αρτάκη – Θησέας Αγριάς 1-1

Διαγόρας Στεφανοβικείου – Γ.Σ. Αλμυρού 2-0

Αμβρυσσέας Διστόμου – Οπούντιος Μαρτίνου 1-0

Αταλάντη – Φωκικός 0-1

Δήμητρα Ευξεινούπολης – Α.Ο. Υπάτου 0-0

Ρεπό: Ηρακλής Ψαχνών

3η αγωνιστική

Φωκικός – ΑΟ Υπάτου 1-1

Ηρακλής Ψαχνών – ΑΠΟ Αταλάντη 2-1

Θησέας Αγριάς – Δημήτρα Ευξεινούπολης 2-2

Αμβρυσσέας Διστόμου – Νέα Αρτάκη 2-3

Οπούντιος Μαρτίνου – Διαγόρας Στεφανοβικείου 0-3

Ρεπό: ΓΣ Αλμυρού

4η αγωνιστική

Ηρακλής Ψαχνών – Φωκικός 2-0

ΑΟ Υπάτου – Θησέας Αγριάς 1-1

ΑΠΟ Αταλάντη – ΓΣ Αλμυρού 2-0

Δήμητρα Ευξεινούπολης – Αμβρυσσέας Διστόμου 0-0

Διαγόρας Στεφανοβικείου – Νέα Αρτάκη 1-1

Ρεπό: Οπούντιος Μαρτίνου

5η αγωνιστική

Φωκικός – Θησέας Αγριάς 2-2

ΓΣ Αλμυρού – Ηρακλής Ψαχνών 0-2

Αμβρυσσέας Διστόμου – ΑΟ Υπάτου 0-0

Οπούντιος Μαρτίνου – ΑΠΟ Αταλάντη 0-3 α.α.

Διαγόρας Στεφανοβικείου – Δημήτρα Ευξεινούπολης 2-0

Ρεπό: Νέα Αρτάκη

6η αγωνιστική

ΓΣ Αλμυρού – Φωκικός 2-1
Θησέας Αγριάς – Αμβρυσσέας Διστόμου 1-0
Ηρακλής Ψαχνών – Οπούντιος Μαρτίνου 3-0 α.α
ΑΟ Υπάτου – Διαγόρας Στεφανοβικείου 1-0
ΑΠΟ Αταλάντη – Νέα Αρτάκη 1-3
Ρεπό: Δημήτρα Ευξεινούπολης

7η αγωνιστική

Φωκικός-Αμβρυσσέας Διστόμου 0-1
Διαγόρας Στεφανοβικείου-Θησέας Αγριάς 2-1
Δήμητρα Ευξεινούπολης-ΑΠΟ Αταλάντη 1-0
Νέα Αρτάκη-Ηρακλής Ψαχνών 1-1
Οπούντιος Μαρτίνου-ΓΣ Αλμυρού 0-3 α.α
Ρεπό: ΑΟ Υπάτου

8η αγωνιστική

Οπούντιος Μαρτίνου – Φωκικός 0-3 α.α
Αμβρυσσέας Διστόμου – Διαγόρας Στεφανοβικείου 1-0
ΓΣ Αλμυρού – Νέα Αρτάκη 0-0
Ηρακλής Ψαχνών – Δημήτρα Ευξεινούπολης 1-0
ΑΟ Υπάτου – ΑΠΟ Αταλάντη 2-0
Ρεπό: Θησέας Αγριάς

9η αγωνιστική

Φωκικός – Διαγόρας Στεφανοβικείου 0-4
Νέα Αρτάκη – Οπούντιος Μαρτίνου 3.0 α.α.
Δημήτρα Ευξεινούπολης – ΓΣ Αλμυρού 0-0
ΑΠΟ Αταλάντη – Θησέας Αγριάς 2-2
ΑΟ Υπάτου – Ηρακλής Ψαχνών 0-0
Ρεπό: Αμβρυσσέας Διστόμου

10η αγωνιστική

Νέα Αρτάκη – Φωκικός 2-0 

Αμβρυσσέας Διστόμου – ΑΠΟ Αταλάντη 1-3 

ΓΣ Αλμυρού – ΑΟ Υπάτου 1-1

Θησέας Αγριάς – Ηρακλής Ψαχνών 3-1

Οπούντιος Μαρτίνου – Δημήτρα Ευξεινούπολης 0-3 α.α.

Ρεπό: Διαγόρας Στεφανοβικείου

11η αγωνιστική

Δημήτρα Ευξεινούπολης – ΑΟ Ν.Αρτάκης 2-1

ΑΠΟ Αταλάντη – Διαγόρας Στεφανοβικείου 3-3

Ηρακλής Ψαχνών – Αμβρυσσέας Διστόμου 4-1

Θησέας Αγριάς – ΓΣ Αλμυρού 1-1

ΑΟ Υπάτου – Οπούντιος Μαρτίνου 3-0 α.α.

Ρεπό: Φωκικός

1Αναγέννηση Καρδίτσας1438
2Καρίτσα1435
3Εθνικός Νέου Κεραμιδίου1425
4Αετός Μακρυχωρίου1424
5Κοζάνη1423
6Ατρόμητος Παλαμά1422
7Hρακλής Λάρισας1420
8Φήκη1420
9Ελασσόνα1419
10Α.Ο. Σελλάνων1416
11Δίας Δίου1413
12Ερμής Αμυνταίου1412
13Μετέωρα1410
14Οικονόμος Τσαριτσάνης149
15Μακεδονικός Φούφα149

Τα αποτελέσματα:

1η αγωνιστική

Ατρόμητος Παλαμά – ΠΟ Ελασσόνας 1-1

Αναγέννηση Καρδίτσας – ΠΟ Φήκης 2-0

Κοζάνη – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου 0-3

Αετός Μακρυχωρίου – Ηρακλής Λάρισας 0-0

ΑΣ Μετέωρα – ΑΟ Σελλάνων 0-1

Μακεδονικός Φούφα – ΑΕ Καρίτσας 0-1

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Ερμής Αμυνταίου 2-1

Ρεπό : Δίας Δίου

2η αγωνιστική

Α.Ο. Σελλάνων -Ερμής Αμυνταίου 3-0

Δίας Δίου – Ατρόμητος Παλαμά 0-1

Εθνικός Ν. Κεραμιδίου  – Μετέωρα 1-0

ΠΟΕ – Αναγέννηση Καρδίτσας 2-2

Ηρακλής Λάρισας – Μακεδονικός Φούφας 4-0

Καρίτσα – Οικονόμος Τσαριτσάνης 3-0

Π.Ο. Φήκη – Αετός Μακρυχωρίου 1-3

Ρεπό: Κοζάνη

3η αγωνιστική

Ατρόμητος Παλαμά – Αναγέννηση Καρδίτσας 1-1

Κοζάνη – Δίας Δίου αναβολή

Αετός Μακρυχωρίου – ΠΟ Ελασσόνας 4-0

Μακεδονικός Φούφα – ΠΟ Φήκης αναβολή

Ερμής Αμυνταίου – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου 2-1

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Ηρακλής Λάρισας 1-1

ΑΟ Σελλάνων – ΑΕ Καρίτσας 0-1

Ρεπό: Μετέωρα

4η αγωνιστική

Κοζάνη – Ατρόμητος Παλαμά 1-0

Αναγέννηση Καρδίτσας – Αετός Μακρυχωρίου 1-0

Δίας Δίου – ΑΣ Μετέωρα 1-0

ΠΟ Ελασσόνας – Μακεδονικός Φούφα 1-0

ΠΟ Φήκης – Οικονόμος Τσαριτσάνης 1-0

Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – ΑΕ Καρίτσας 2-2

Ηρακλής Λάρισας – ΑΟ Σελλάνων 3-0

Ρεπό – Ερμής Αμυνταίου

5η αγωνιστική

Ατρόμητος Παλαμά – Αετός Μακρυχωρίου 1-0

ΑΣ Μετέωρα – Κοζάνη 1-1

Μακεδονικός Φούφα – Αναγέννηση Καρδίτσας 1-4

Ερμής Αμυνταίου – Δίας Δίου 0-0

Οικονόμος Τσαριτσάνης – ΠΟ Ελασσόνας 0-2

ΑΟ Σελλάνων – ΠΟ Φήκης 0-1

Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – Ηρακλής Λάρισας 2-0

Ρεπό: ΑΕ Καρίτσας

6η αγωνιστική

Αετός Μακρυχωρίου – Μακεδονικός Φούφα 2-0

Αναγέννηση Καρδίτσας – Οικονόμος Τσαριτσάνης 6-0

Δίας Δίου – ΑΕ Καρίτσας 0-0

Κοζάνη – Ερμής Αμυνταίου 2-2

Μετέωρα – Ατρόμητος Παλαμά 1-1

ΠΟ Ελασσόνας – ΑΟ Σελλάνων 0-1

ΠΟ Φήκης – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου 1-0

Ρεπό: Ηρακλής Λάρισας

7η αγωνιστική

Ατρόμητος Παλαμά-Μακεδονικός Φούφα 3-0
Οικονόμος Τσαριτσάνης-Αετός Μακρυχωρίου 0-1
ΑΟ Σελλάνων-Αναγέννηση Καρδίτσας 0-2
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου-ΠΟ Ελασσόνας 2-1
Ερμής Αμυνταίου-ΑΣ Μετέωρα 2-0
ΑΕ Καρίτσας-Κοζάνη 2-0
Ηρακλής Λάρισας-Δίας Δίου 6-2

8η αγωνιστική

Ερμής Αμυνταίου – Ατρόμητος Παλαμά 1-1

Μακεδονικός Φούφα – Οικονόμος Τσαριτσάνης 1-4

ΑΣ Μετέωρα – ΑΕ Καρίτσας 0-3

Αετός Μακρυχωρίου – ΑΟ Σελλάνων 3-1

Κοζάνη – Ηρακλής Λάρισας 2-0

Αναγέννηση Καρδίτσας – Εθνικός Ν.Κεραμιδίου 5-0

Δίας Δίου – ΠΟ Φήκης 1-1

Ρεπό : ΠΟ Ελασσόνας

9η αγωνιστική

Ατρόμητος Παλαμά – Οικονόμος Τσαριτσάνης 2-1

ΑΕ Καρίτσας – Ερμής Αμυνταίου 6-0

ΑΟ Σελλάνων – Μακεδονικός Φούφα 2-0

Ηρακλής Λάρισας – ΑΣ Μετέωρα 0-1

Εθνικός Ν.Κεραμιδίου – Αετός Μακρυχωρίου 1-0

ΠΟ Φήκης – Κοζάνη 0-1

ΠΟ Ελασσόνας – Δίας Δίου 3-0

Ρεπό : Αναγέννηση Καρδίτσας

10η αγωνιστική

ΑΕ Καρίτσας – Ατρόμητος Παλαμά 2-0
Οικονόμος Τσαριτσάνης – ΑΟ Σελλάνων 2-2
Ερμής Αμυνταίου – Ηρακλής Λάρισας 0-3
Μακεδονικός Φούφα – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου 3-0
ΑΣ Μετέωρα – ΠΟ Φήκης 2-2
Κοζάνη – ΠΟ Ελασσόνας 1-1
Αναγέννηση Καρδίτσας – Δίας Δίου 2-0

Ρεπό: Αετός Μακρυχωρίου

11η αγωνιστική

Ατρόμητος Παλαμά – ΑΟ Σελλάνων
Ηρακλής Λάρισας – ΑΕ Καρίτσας
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – Οικονόμος Τσαριτσάνης
ΠΟ Φήκης – Ερμής Αμυνταίου
ΠΟ Ελασσόνας – ΑΣ Μετέωρα
Δίας Δίου – Αετός Μακρυχωρίου
Αναγέννηση Καρδίτσας – Κοζάνη

Ρεπό: Μακεδονικός Φούφα

12η αγωνιστική

Ηρακλής Λάρισας – Ατρόμητος Παλαμά 2-1 

ΑΟ Σελλάνων – Εθνικός Ν.Κεραμιδίου 0-1 

ΑΕ Καρίτσας – ΠΟ Φήκης 1-0

Ερμής Αμυνταίου – ΠΟ Ελασσόνας 1-0

Μακεδονικός Φούφα – Δίας Δίου 1-3

ΑΣ Μετέωρα – Αναγέννηση Καρδίτσας 0-4 

Αετός Μακρυχωρίου – Κοζάνη 2-2 

Ρεπό : Οικονόμος Τσαριτσάνης

13η αγωνιστική

Ατρόμητος Παλαμά – Εθνικός Ν.Κεραμιδίου 3-1

ΠΟ Φήκης – Ηρακλής Λάρισας 2-3

ΠΟ Ελασσόνας – ΑΕ Καρίτσας 0-2

Δίας Δίου – Οικονόμος Τσαριτσάνης 3-0

Αναγέννηση Καρδίτσας – Ερμής Αμυνταίου 5-0

Κοζάνη – Μακεδονικός Φούφα 2-0

Αετός Μακρυχωρίου – ΑΣ Μετέωρα 2-0

Ρεπό : ΑΟ Σελλάνων

14η αγωνιστική

ΠΟ Φήκης – Ατρόμητος Παλαμά 3-1

Ηρακλής Λάρισας – ΠΟ Ελασσόνας 0-1

ΑΟ Σελλάνων – Δίας Δίου 5-0

ΑΕ Καρίτσας – Αναγέννηση Καρδίτσας 1-3

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Κοζάνη 2-2

Ερμής Αμυνταίου – Αετός Μακρυχωρίου 1-4

Μακεδονικός Φούφα – ΑΣ Μετέωρα 3-2

Ρεπό: Εθνικός Νέου Κεραμιδίου

15η αγωνιστική

ΠΟ Ελασσόνας – ΠΟ Φήκης 3-1

Δίας Δίου – Εθνικός Ν.Κεραμιδίου 0-1

Αναγέννηση Καρδίτσας – Ηρακλής Λάρισας 1-0

Κοζάνη – ΑΟ Σελλάνων 1-0

Αετός Μακρυχωρίου – ΑΕ Καρίτσας 1-2

ΑΣ Μετέωρα – Οικονόμος Τσαριτσάνης 3-2

Μακεδονικός Φούφα – Ερμής Αμυνταίου 3-2

Ρεπό : Ατρόμητος Παλαμά