Regista +Πρόγραμμα TV: Οι αθλητικές μεταδόσεις της Κυριακής 14/3

https://regista.gr/wp-content/uploads/2021/01/tv-1.jpg

Πλούσιο το πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων για σήμερα Κυριακή, με την τελευταία στροφή της Super League να βρίσκεται στο επίκεντρο.

Αναλυτικά οι σημερινοί αγώνες:

13:30
Ποδόσφαιρο
Α ΙΤΑΛΙΑΣ
ΜΠΟΛΟΝΙΑ – ΣΑΜΠΝΤΟΡΙΑ

14:00
Ποδόσφαιρο
ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΙΓΚ
ΣΑΟΥΘΑΜΠΤΟΝ – ΜΠΡΑΪΤΟΝ

14:15
Ποδόσφαιρο
ΤΣΑΜΠΙΟΝΣΙΠ
ΣΕΦΙΛΝΤ ΓΟΥΕΝΣΝΤΕΪ – ΝΟΡΙΤΣ

14:30
Ποδόσφαιρο
Α ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ
ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ – ΑΡΜ. ΜΠΙΛΕΦΕΛΝΤ

14:45
Ποδόσφαιρο
ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ 2
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ

14:45
Ποδόσφαιρο
ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ 2
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ

14:45
Ποδόσφαιρο
ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ 2
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ – ΞΑΝΘΗ

14:45
Ποδόσφαιρο
ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ 2
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ – ΞΑΝΘΗ

15:00
Ποδόσφαιρο
Α ΙΣΠΑΝΙΑΣ
ΘΕΛΤΑ – ΜΠΙΛΜΠΑΟ

15:30
Ποδόσφαιρο
Α ΟΛΛΑΝΔΙΑΣ
ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ – ΦΕΓΕΝΟΡΝΤ

16:00
Ποδόσφαιρο
ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΙΓΚ
ΛΕΣΤΕΡ – ΣΕΦΙΛΝΤ ΓΙΟΥΝΑΪΤΕΝΤ

16:00
Ποδόσφαιρο
Α ΙΤΑΛΙΑΣ
ΤΟΡΙΝΟ – ΙΝΤΕΡ

16:00
Ποδόσφαιρο
Α ΙΤΑΛΙΑΣ
ΠΑΡΜΑ – ΡΟΜΑ

16:30
Ποδόσφαιρο
Α ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ
ΛΕΙΨΙΑ – ΑΪΝΤΡΑΧΤ ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗΣ

17:15
Ποδόσφαιρο
Α ΙΣΠΑΝΙΑΣ
ΓΡΑΝΑΔΑ – ΣΟΣΙΕΔΑΔ

18:00
Ποδόσφαιρο
Α ΡΩΣΙΑΣ
ΛΟΚΟΜΟΤΙΒ ΜΟΣΧΑΣ – ΣΟΤΣΙ

18:30
Ποδόσφαιρο
ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΙΓΚ
ΑΡΣΕΝΑΛ – ΤΟΤΕΝΑΜ

19:00
Ποδόσφαιρο
ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ
ΛΕΠΤΟ ΠΡΟΣ ΛΕΠΤΟ ΟΛΑ ΤΑ ΜΑΤΣ

19:00
Ποδόσφαιρο
ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΟΚ

19:00
Ποδόσφαιρο
ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ
ΛΑΡΙΣΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

19:00
Ποδόσφαιρο
ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ
ΒΟΛΟΣ – ΑΕΚ

19:00
Ποδόσφαιρο
ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ
ΑΡΗΣ – ΟΦΗ

19:00
Ποδόσφαιρο
ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ
ΛΑΜΙΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

19:00
Ποδόσφαιρο
ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

19:00
Ποδόσφαιρο
ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

19:00
Ποδόσφαιρο
Α ΙΤΑΛΙΑΣ
ΚΑΛΙΑΡΙ – ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ

19:00
Ποδόσφαιρο
Α ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ
ΣΤΟΥΤΓΑΡΔΗ – ΧΟΦΕΝΧΑΪΜ

19:30
Ποδόσφαιρο
Α ΙΣΠΑΝΙΑΣ
ΕΪΜΠΑΡ – ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ

19:30
Ποδόσφαιρο
Α ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑΣ
ΓΚΙΜΑΡΑΕΣ – ΖΙΛ ΒΙΘΕΝΤΕ

21:15
Ποδόσφαιρο
ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΙΓΚ
ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΓΙΟΥΝ. – ΓΟΥΕΣΤ ΧΑΜ

21:45
Ποδόσφαιρο
Α ΙΤΑΛΙΑΣ
ΜΙΛΑΝ – ΝΑΠΟΛΙ

21:45
Ποδόσφαιρο
ΚΥΠΕΛΛΟ ΒΕΛΓΙΟΥ – ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ
ΑΝΤΕΡΛΕΧΤ – ΓΚΕΝΚ

22:00
Ποδόσφαιρο
Α ΙΣΠΑΝΙΑΣ
ΣΕΒΙΛΛΗ – ΜΠΕΤΙΣ

22:00
Ποδόσφαιρο
Α ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑΣ
ΠΟΡΤΟ – ΠΑΚΟΣ ΦΕΡΕΪΡΑ

22:00
Ποδόσφαιρο
Α ΓΑΛΛΙΑΣ
ΠΑΡΙ ΣΕΝ ΖΕΡΜΕΝ – ΝΑΝΤ

17:00
Μπάσκετ
BASKET LEAGUE
ΗΡΑΚΛΗΣ – ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ

17:00
Μπάσκετ
BASKET LEAGUE
ΛΑΡΙΣΑ – ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΡΟΔΟΥ

19:00
Μπάσκετ
BSL
ΜΠΑΧΤΣΕΣΕΧΙΡ – ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ

19:30
Μπάσκετ
ACB
ΜΠΑΣΚΟΝΙΑ – ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ

20:00
Μπάσκετ
BASKET LEAGUE
ΛΑΥΡΙΟ – ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ

21:45
Μπάσκετ
LEGA A
ΤΡΕΒΙΖΟ – ΦΟΡΤΙΤΟΥΝΤΟ ΜΠΟΛΟΝΙΑ

22:00
Μπάσκετ
NBA
ΓΙΟΥΤΑ ΤΖΑΖ – Γ.Σ. ΓΟΥΟΡΙΟΡΣ

0:30
Μπάσκετ
NBA
ΣΑΝ ΑΝΤΟΝΙΟ ΣΠΕΡΣ – ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ ΣΙΞΕΡΣ

Κοινοποιήστε το:
Θες να μαθαίνεις πρώτος όλα τα νεα απο το regista;
facebook Κάνε like στη σελίδα του regista στο Facebook
instagram Ακολούθησε το regista στο Instagram
youtube Κάνε εγγραφή στο κανάλι του regista στο Youtube

Acio e Banner 1

Σχετικές Αναρτήσεις