Regista +Πρόγραμμα TV: Οι αθλητικές μεταδόσεις της Κυριακής 21/2

https://regista.gr/wp-content/uploads/2020/09/tv-1.jpg

Ματς για όλα τα γούστα σήμερα, με Super League, Super League 2, ντέρμπι σε όλη την Ευρώπη αλλά και τον τελικό Αυστραλιανού Όπεν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Αναλυτικά τα παιχνίδια:

10:30 Eurosport 1 Νόβακ Τζόκοβιτς – Ντανίλ Μεντβέντεφ Τένις

13:15 Novasports 4HD Τβέντε – Φέγενορντ Πρωτάθλημα Ολλανδίας Ποδόσφαιρο

13:30 Novasports 5HD Πάρμα – Ουντινέζε Serie A Ποδόσφαιρο

14:00 COSMOTE SPORT 6 HD Γουέστ Χαμ – Τότεναμ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

14:30 COSMOTE SPORT 9 HD Φούσε Βερολίνου – Ράιν Νέκαρ Liqui Moly Bundesliga Χάντμπολ

14:30 COSMOTE SPORT 8 HD Φορτούνα Ντίσελντορφ – Ανόβερο Bundesliga 2 Ποδόσφαιρο

14:30 COSMOTE SPORT 7 HD Άουγκσμπουργκ – Λεβερκούζεν Bundesliga Ποδόσφαιρο

14:30 Novasports Extra 1 Άντερλεχτ – Κόρτραικ Βελγικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

14:45 ΕΡΤ3 Ιωνικός – Λεβαδειακός Super League 2 Ποδόσφαιρο

14:45 ΕΡΤ Sports 1 Τρίκαλα – Διαγόρας Super League 2 Ποδόσφαιρο

14:45 ΕΡΤ Sports 3 Ξάνθη – Ιεράπετρα Super League 2 Ποδόσφαιρο

15:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μπαρτσελόνα – Κάντιθ Ισπανικό Πρωτάθλημα

15:00 Novasports 3HD Βόλος – Απόλλων Σμύρνης Super League Ποδόσφαιρο

15:00 Novasports 1HD ΠΑΟΚ – Λαμία Super League Ποδόσφαιρο

16:00 COSMOTE SPORT 1 HD Άστον Βίλα – Λέστερ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 4HD Μίλαν – Ίντερ Serie A Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Χέρτα Βερολίνου – Λειψία Bundesliga Ποδόσφαιρο Ποδόσφαιρο

17.00 ΕΡΤ 3 Μαυροβούνιο-Ελλάδα Τελικός Προολυμπιακού τουρνουά ανδρών Πόλο

17:00 COSMOTE SPORT 7 HD Πάσος Φερέιρα – Βιτόρια Γκιμαράες Πρωτάθλημα Πορτογαλίας Ποδόσφαιρο

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD Ρεάλ Σοσιεδάδ – Αλαβές Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

17:15 Novasports 2HD ΠΑΣ Γιάννινα – ΟΦΗ Super League Ποδόσφαιρο

17:45 Novasports 5HD Αϊντχόφεν – Φίτεσε Πρωτάθλημα Ολλανδίας Ποδόσφαιρο

18:00 COSMOTE SPORT 6 HD ΑΕΚ – CSM Βουκουρεστίου EHF European Cup Χάντμπολ

18:30 COSMOTE SPORT 1 HD Άρσεναλ – Μάντσεστερ Σίτι Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Χόφενχαϊμ – Βέρντερ Βρέμης Bundesliga Ποδόσφαιρο

19:00 Novasports 3HD Αταλάντα – Νάπολι Serie A Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Ουέσκα – Γρανάδα Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 1HD Ολυμπιακός – Άρης Super League Ποδόσφαιρο

20:00 ΕΡΤ3 ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός Volley League Ανδρών Βόλεϊ

20:00 COSMOTE SPORT 8 HD Μπράγκα – Τοντέλα Πρωτάθλημα Πορτογαλίας Ποδόσφαιρο

21:00 COSMOTE SPORT 1 HD Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Νιουκάσλ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

21:00 Novasports 5HD Άγιαξ – Σπάρτα Ρότερνταμ Πρωτάθλημα Ολλανδίας Ποδόσφαιρο

21:45 Novasports 4HD Αντβέρπ – Σιντ Τρούιντεν Βελγικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

21:45 Novasports 2HD Μπενεβέντο – Ρόμα Serie A Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μπιλμπάο – Βιγιαρεάλ Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 3HD Παρί Σεν Ζερμέν – Μονακό Πρωτάθλημα Γαλλίας Ποδόσφαιρο

22:15 COSMOTE SPORT 7 HD Φαρένσε – Μπενφίκα Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

22:30 COSMOTE SPORT 4 HD Νιου Όρλεανς Πέλικανς – Μπόστον Σέλτικς NBA Μπάσκετ

Κοινοποιήστε το:
Θες να μαθαίνεις πρώτος όλα τα νεα απο το regista;
facebook Κάνε like στη σελίδα του regista στο Facebook
instagram Ακολούθησε το regista στο Instagram
youtube Κάνε εγγραφή στο κανάλι του regista στο Youtube

Σχετικές Αναρτήσεις